V podnikání s Mary Kay se můžete samy rozhodnout, co vás motivuje, stanovit si cíle, vyrazit za jejich splněním! Od výdělku ze všeho, co prodáte, až k odměnám a oceněním, které přitom získáte. Jen vy rozhodujete, co je pro vás důležité. Jste připravena začít vydělávat ještě dnes?

 

Mohlo by se vám líbit

Mohlo by se vám líbit

Extra příjem? Exkluzivní zájezdy po celém světě? Nebo krásné šperky?

V podnikání s Mary Kay můžete získat výhody a odměny svých snů – stačí si určit cíl a jít za ním! Od prvního dne, kdy začnete s Mary Kay podnikat, můžete začít vydělávat prodejem přípravků a získávat stále větší odměny a bonusy odpovídající vaší aktivitě a dosaženým úspěchům. Mary Kay nabízí jedny
z nejštědřejších programů odměn a uznání v oblasti přímého prodeje. Společnost po celém světě ročně na odměnách a motivačních cenách pro nezávislé kosmetické poradkyně utratí více než 50 milionů USD.

You can earn the perks and rewards of your dreams.

 

Mohlo by se vám líbit

Mohlo by se vám líbit

Earn 50 percent on everything you sell!†

Provize za prodej přípravků

S veškerými dostupnými školeními, tipy, jak prodávat, a podporou ostatních nezávislých kosmetických poradkyň můžete začít vydělávat během několika dní od obdržení Startovacího kufříku. Záleží pouze na vás, kolik peněz vyděláte. Jestliže budete chtít peníze navíc, abyste zaplatila účty nebo si dopřála nové boty, které se vám líbí, není to problém. Jestliže budete chtít více peněz na dovolenou nebo na auto, lze toho dosáhnout.

Mary Kay nabízí jedno z nejvyšších procent z prodeje přípravků v oblasti přímého prodeje, a proto je tato příležitost skvělou volbou práce na částečný úvazek nebo, pokud se tak rozhodnete, lukrativní podnikatelskou příležitostí na plný úvazek. Tak na co čekáte?

 

Mohlo by se vám líbit

Mohlo by se vám líbit

Kola štěstěny

Kandidátky na získání růžového vozu Mary Kay® zastavují dopravu od té doby, co Mary Kay odměnila v roce 1969 první z nich.

 

Mohlo by se vám líbit

Mohlo by se vám líbit

Prvotřídní cestování

Úspěšné ženy podnikající s Mary Kay s námi mohou objevovat svět. Každý rok společnost nabízí luxusní zájezdy do exotických míst po celém světě, včetně destinací jako jsou Mexiko, Dominikánská republika, Mauritius ...

 

Mohlo by se vám líbit

Mohlo by se vám líbit

Odměny za věrnost

Mary Kay Ash věřila, že stojí za to ženy zahrnovat uznáním a odměnami za věrnost, a výběr odměn je rok od roku lepší. Představte si, jak saháte do šperkovnice pro nádherný briliantový prsten nebo náušnice. Pokud si to dokážete představit, můžete je získat prostřednictvím programů odměn a uznání Mary Kay.

 

Mohlo by se vám líbit

Mohlo by se vám líbit

Uznání a vítězství

Přestože jsou výhody a odměny zajisté úžasné, nabízí příležitost s Mary Kay ještě navíc respekt a uznání. Prostřednictvím několika speciálních událostí a programů jsou nezávislé kosmetické poradkyně uznávány a oceňovány za usilovnou práci a nadšení pro dosahování cílů.

Spojte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní ještě dnes!

Líbila by se vám taková práce?

  • Určujete si pracovní dobu.
  • Jste sama svým šéfem.
  • Využíváte svůj přirozený talent a nadšení.
Najděte si svou nez. kosmetickou poradkyni

I vy můžete milovat svou práci.

V práci po vás mohou požadovat, abyste se přizpůsobila.
Při podnikáni s Mary Kay, se vaše práce bude přizpůsobovat vám.

Začněte se svým podnikáním již dnes!