Learn more about team support with your Mary Kay business.

Připojte se k nezávislým kosmetickým poradkyním po celém světě

Po celém světě je více než 3 500 000 nezávislých kosmetických poradkyň a každá z nich začínala s podnikáním s podporou tohoto celosvětového týmu.

Mary Kay Ash svou společnost začínala s vizí obohacování životů žen po celém světě. Dnes její vize i nadále dává ženám příležitost využít svého potenciálu a uskutečnit své sny. Jak často říkávala: „Úspěch je mnohem víc, než jen dolary a centy a budovy a majetek. Skutečný úspěch naší společnosti se pro mě poměřuje životy, jichž jsme se dotkli a jimž jsme dali naději.“

Learn more about Mary Kay special events.

Konference

Výroční konference je největší událostí Mary Kay, pořádanou každý rok, a je místem, kde si vychutnáte své úspěchy a nastartujete své sny.

Vyhřívejte se na výsluní uznání, získejte nové tipy ohledně podnikání, buďte první, kdo si vyslechne informace o nejnovějších a nejlepších přípravcích a novinky ze společnosti, užijte si prvotřídní zábavu a večer ocenění – pro nezávislé kosmetické poradkyně jde o vyvrcholení roku, jelikož jsou odměňovány a za své úspěchy získávají uznání. Nechte starosti běžného života za zády a užijte si 2 dny se svými kolegyněmi a kamarádkami, které pro vás chtějí jen to nejlepší.

Bez ohledu na to, kde ve světě Mary Kay budete, Výroční konference je nejdůležitějším okamžikem roku. Mary Kay by byla pyšná, kdyby viděla, jak byla její vize uznávání, vzdělávání a motivace nezávislých kosmetických poradkyň přijata.


Learn more about starting your Mary Kay business.

Správně začít

  • Osvojte si více než jen základy díky vzdělávacím materiálům ze Startovacího kufříku – jako je Průvodce rychlým startem a DVD Krok 1.
  • Naučte se, jak nejlépe postupovat, a nechte se inspirovat a motivovat ostatními nezávislými kosmetickými poradkyněmi a nezávislými Sales Directors při týmových schůzkách pořádaných vaší nezávislou Sales Director a akcemi sponzorovanými společností.
  • Kdykoliv budete mít jakýkoliv dotaz, jednoduše do společnosti zatelefonujte! Všichni zaměstnanci jsou vám k dispozici a jsou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.

Spojte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní ještě dnes!

Líbila by se vám taková práce?

  • Určujete si pracovní dobu.
  • Jste sama svým šéfem.
  • Využíváte svůj přirozený talent a nadšení.
Najděte si svou nez. kosmetickou poradkyni

Nakupujte, kdy chcete, jak chcete

  • Užijte si pohodlné doručení přípravků až domů nebo do kanceláře.
  • Nakupuje se svou nez. kosmetickou poradkyni online, po telefonu, po e-mailu nebo osobně.
Zjistěte, jak na to