Braunová Hana
Nezávislá Senior Sales Director


Pracovala jsem jako servírka v restauraci, kde mě v roce 2011 oslovila nezávislá kosmetická poradkyně a pozvala mě na večírek s novou kolekcí od Mary Kay. Nikdy dříve jsem se s touto značkou nesetkala, pozvání na večírek jsem přijala, a jelikož jsem měla problémy s pletí, akné,  doufala jsem, že přijde nějaká inspirace pro novou péči pro moji pleť. 

Byla jsem v té době již zoufalá, pořád jsem nějaké přípravky zkoušela a akorát mě to stálo spoustu peněz bez dlouhodobého výsledku. Nákup přípravků, pokus omyl, mě už nebavil a pomalu jsem byla smířená s tím, že má pleť bude vypadat k světu jen s vrstvou make-upu. Na večírku jsem se blíže seznámila s nezávislou kosmetickou poradkyní a velmi se mi zalíbilo, že si mohu přípravky prostřednictvím bezplatného poradenství v péči o pleť vyzkoušet. Kosmetická poradkyně nelenila a domluvila si se mnou termín osobního setkání. V tu dobu jsem měla tři práce, chtěla se v 20 letech osamostatnit  a schůzku kvůli směnám navíc zrušila, dokonce i několik dalších domluvených schůzek.

Jsem velmi vděčná, že mě moje kosmetická poradkyně i nadále kontaktovala a naše schůzka se uskutečnila až v roce 2012. Jsem opravdu ráda, že má poradkyně se nenechal odradit, její zájem o zlepšení mojí pleti byl důležitý, věděla, co mi může nabídnout, i přes přesun několika termínů naší schůzky mě dále kontaktovala a naše setkání se uskutečnilo. Během tohoto setkání jsem pochopila, co vše Mary Kay nabízí.
O kvalitě přípravků jsem byla přesvěcena již díky předchozím setkáním, ale teprve osobní poradenství mě opravdu utvrdilo, že chci tuto značku nejen  používat, ale i nabízet ostatním ženám. Nadchl mě osobní přístup a individuální péče. Zaujala mě nabídka školení a kurzů péče o pleť díky uskutečněné registraci, a tak jsem přijala nabídku kosmetické poradkyně být součástí Mary Kay, stát se nezávislou kosmetickou poradkyní. Otevřela se mi možnost chodit na akce, které společnost Mary Kay pořádá, mít jako na dlani veškeré informace o produktech a čerpat všech výhod členství v Mary Kay.

Má pleť se po používání péče, kterou mi moje poradkyně doporučila, dočista změnila,
mé kolegyně v práci si všimly změny. Já sama jsem si na začátku nedokázala představit, že bych někdy někomu radila v péči o pleť, někomu něco prodávala. Ale my ženy, když něčemu věříme, jsme z toho nadšené, přirozeně to sdílíme s ostatními a tímto začala moje cesta nezávislé kosmetické poradkyně. Vymazala jsem ihned své předsudky a strachy z přímého prodeje díky prvním poradenstvím, kde jsem viděla, jak přípravky Mary Kay mluví na pleti za mě, co dokáží a jak jsou účinné a příjemné, a začala jsem aktivně nabízet poradenství í ostatním ženám, mému okolí, rodině a kamarádkám. Chodila jsem ve svém volnu na všechna školení a hlavně jsem viděla na sobě, co ucelená a správná kombinace kvalitních přípravků dokáže s naší pokožkou.

Brzy jsem si vytvořila portfolio prvních zákaznic a práce nezávislé kosmetické poradkyně mě velmi bavila, naplňovala. Díky školení, které společnost Mary Kay svým členkám nabízí, jsem posílila své sebevědomí a rozhodla se, že toto je má cesta, pomáhat ženám najít svoji vnitřní krásnu prostřednictvím té vnější. V roce 2012 jsem se zaregistrovala, školila se, používala všechny přípravky, zkoušela, sdílela, pořádala poradenství péče
o pleť, sdílela příležitost a zamilovala se do této práce. 

Nyní mám tým žen, které sdílí své nadšení z přípravků s ostatními nebo si užívají výhod členství pro sebe a jsem velmi vděčná, že má kosmetická poradkyně, paní Alice Pavlů, byla neústupná a i přes zrušení několika setkání v počátku mi stále nabízela  nový termín. 

Díky společnosti jsem nejen expertkou pro svoji pleť, ale mohu ženám pomáhat v nalezení správné péče o pleť, učím je dovedností v líčení a to vše na míru jejich potřebám. Mohu ženám nabízet i příležitost podnikat stejně jako já, stát se nezávislou podnikatelkou.  Společnost May Kay je sázka na jistotu, kde vše začalo ohromnou vizí 
a velmi hlubokou myšlenkou měnit životy žen v tom nejlepším slova smyslu a mě ho změnila od základů. Z dívky s problematickou pletí se stala žena, která má zdravé sebevědomí, stará se o sebe a hlavně má možnost tyto dovednosti a zkušenosti předávat dále a toto poslání – práce mě velmi naplňuje.

Děkuji Mary Kay Ash, zakladatelce společnosti, za tuto práci snů. 
Hana Braunová