Lukasova

Jana Lukášová
Nezávislá Future Executive Sales Director


Věřím, že společnost Mary Kay obohacuje životy žen a vstupuje do jejich životů, když to nejvíc potřebují. To se stalo i mně a jsem za to velmi vděčná. Vystudovala jsem vysokou školu v Německu, ale víc než vystudovaný obor jsem ve svém pracovním životě využívala znalost cizích jazyků. Pracovala jsem několik let pro cestovní kanceláře a později jsem zastupovala německou firmu s luxusními koupelnovými doplňky, které jsem pomáhala při rozjezdu a zavádění jejich produktů na českém trhu. Byla to práce, která mě velmi bavila, ale s příchodem dítěte bylo čím dál tím těžší věnovat se tomu naplno a navíc byla potřeba další velké investice. Byla jsem tedy nucena tuto činnost ukončit.

Mému synovi bylo v té době 5 let a já jsem přemýšlela, co budu dělat dál. Snila jsem o tom, že budu mít své vlastní podnikání, které mi umožní být nejen finančně, ale i časově nezávislá tak, abych se mohla věnovat svému dítěti, protože rodina byla pro mě na prvním místě.

Nevím, jestli to byla náhoda nebo osud, ale při listování jedním dámským časopisem mě zaujala stránka, kde inzerovala společnost Mary Kay nabídku spolupráce. Bylo to v roce 2002. Mary Kay nebyla v té době u nás ještě moc známá, ale protože jsem se o kosmetiku hodně zajímala, věděla jsem, že se jedná o kvalitní a luxusní značku, která se běžně v obchodech neprodává. Vzbudilo to mou zvědavost a řekla jsem si, že by to mohlo být něco pro mě. Kosmetiku jsem milovala a podnikat s ní by mě určitě bavilo. Spojila jsem se tedy s firmou a už první kontakt s nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay mě přesvědčil, že jsem na správné cestě. Zaujaly mě úžasné přípravky a zákaznický servis s hodinkami krásy, kdy program každodenní péče o pleť a líčení je sestavován pro každou ženu individuálně a na míru. Navíc jako matka s malým dítětem jsem ocenila, že mohu začít s minimální investicí a bez rizika. Zaujal mě výjimečný marketingový plán a vzdělávací program firmy, který umožňuje a podporuje karierní a osobnostní růst. Bez velkého váhání jsem se rozhodla, že to zkusím a bylo to moje nejlepší rozhodnutí. Už po půl roce od registrace jsem dosáhla pozice nezávislé Sales Director a odjela jsem na prestižní Výroční konferenci do Dallasu. Teprve tam jsem naplno poznala, co ve světě kosmetiky a byznysu Mary Kay znamená a jak obrovské možnosti nabízí ženám v oblasti podnikání, finanční nezávislosti a osobního růstu.

Dnes mohu říct, že mi Mary Kay změnila život. Umožňuje mi žít život, o jakém jsem vždy snila. Jsem finančně a časově nezávislá, svému synovi jsem díky Mary Kay mohla zaplatit a dopřát studium na střední škole v Americe. Užívám si každý rok exotické dovolené s Mary Kay a jezdím exkluzivní růžovou Škodou Octávií. Jsem ráda, že jsem si věřila a že jsem se nikdy nenechala odradit žádnými překážkami. Osobně si myslím, že je jen málo tak skvělých podnikatelských příležitostí pro ženu, jako je příležitost s Mary Kay. Přála bych ji každé ženě a hlavně bych všem ženám přála, aby měly větší odvahu pouštět se do nových věcí a aby se nebály vzít život do svých vlastních rukou, stojí to za to.


Spojte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní ještě dnes!

Líbila by se vám taková práce?

  • Určujete si pracovní dobu.
  • Jste sama svým šéfem.
  • Využíváte svůj přirozený talent a nadšení.
Najděte si svou nez. kosmetickou poradkyni

I vy můžete milovat svou práci.

V práci po vás mohou požadovat, abyste se přizpůsobila.
Při podnikáni s Mary Kay, se vaše práce bude přizpůsobovat vám.

Začněte se svým podnikáním již dnes!

Kvíz

Learn about the Mobile Entrepreneur.

Podívejte se jak ženy jako vy umí proměnit sny v úspěch.

Více zde

Odměny

Learn how to earn money and rewards.

Získejte to co je pro vás důležité!

Více zde

Nástroje úspěchu

Tools to Success.

Vše co chcete vědět o tom, jak prodávat.

Více zde

Týmová podpora

Discover team support.

Získejte inspiraci z naší globální sítě.

Více zde