Přijímáme svůj díl odpovědnosti za to, aby se planeta stala krásnějším místem, a usilujeme o zachování jejích zdrojů. Iniciativa Myslíme růžově, jednáme zeleně je vyjádřením našeho příslibu, že zavedeme a budeme dodržovat udržitelné podnikatelské praktiky. Současně budeme také spolupracovat s organizacemi, jejichž posláním je uchování a zkrášlování našich komunit po celém světě. Chcete-li sdílet naše úsilí s ostatními, jednoduše stiskněte a přidržte prst na obrázku níže pro uložení a sdílení z vašeho mobilního zařízení. Pokud používáte stolní počítač, klepněte pravým tlačítkem myši a uložte do počítače, než začnete sdílet.

1 MILION VYSÁZENÝCH STROMŮ

Společnost Mary Kay vysázela více než 1 milion stromů po celém světě.

CELOSVĚTOVÝ PROGRAM RECYKLACE

Globální výrobní závody každý den demonstrují udržitelné procesy prostřednictvím rozsáhlých recyklačních programů.

UDRŽITELNÉ BALENÍ PRODUKTŮ

Mary Kay nabízí nové přípravky a balení šetrné k životnímu prostředí, včetně našich kosmetických kazet, které se dají opakovaně plnit a které jsou zde již více než 30 let.

LOKALITY S NULOVÝM SKLÁDKOVÁNÍM

Globální výrobní závody Mary Kay získaly status nulového skládkování.

100% BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ OBALOVÉ MATERIÁLY

Každoročně se při expedici miliónů produktů Mary Kay využívají biologicky odbouratelné sypané granule pro fixaci zboží, které se vyrábějí z obnovitelných zdrojů (kukuřičný a bramborový škrob).

100% ENERGIE Z OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ

Světové ústředí společnosti Mary Kay a globální výrobní závody jsou zásobovány ze 100 % energií z obnovitelných zdrojů.

Sázení stromů Mary Kay 2018

Akce Sázení stromů s Mary Kay se pravidelně koná od roku 2013. Od tohoto roku, pravidelně každý podzim zaměstnanci společnosti a nezávislé kosmetické poradkyně v Klánovickém lese u Prahy vysazují mladé stromky. Za uplynulých 6. ročníku společnost Mary Kay umožnila vysadit 1 450 stromů a tím pomohla zlepšit životní prostředí. 

Pomoc po povodních

Zaměstnanci Mary Kay pomáhali v pražské ZOO červnových povodních roku 2013 s odklízením nánosů bahna, aby se život zdejších zvířátek mohl co nejdříve vrátit do normálu.

povodne

V minulosti jsme také podpořili následující organizace:

Letohrádek Vendula
Mary Kay také spolupracovala s Letohrádkem Vendula (řemeslná manufaktura pro lidi se zvláštními potřebami) a poskytovala mu materiální pomoc.

Český klub ohluchlých
Mary Kay spolupracovala i s Českým klubem ohluchlých a poskytovala mu finanční i materiální pomoc.

Dětský domov Frýdek-Místek
Společnost Mary Kay spolupracovala s Dětským domovem ve Frýdku - Místku a poskytovala dětem finanční i materiální pomoc.

Tatry a Asie
Mary Kay přispěla také na obnovu Tater a Unicef na neštěstí v Jihovýchodní Asii.

Chance 4 Children
V roce 2006 Mary Kay přispěla materiální pomocí na Občanské sdružení Chance for Children, které se aktivně snaží zlepšit životní podmínky dětí žijících v zařízeních náhradní výchovy v ČR i na Slovensku.

Povodně 2002
V roce 2002 Mary Kay přispěla na povodňové konto Červeného kříže.

OS Logo
Podporujeme dobrovolníky, každoročním poděkování v podobě produktového daru
http://www.oslogo.cz/partneri/

Acorus
Již po druhé jsme se stali partnerem pochodu „Šlapeme násilí na paty“, to ale není vše, každoročně se snažíme být hrdým partnerem každoročního benefičního koncertu.
http://www.acorus.cz/