Přijímáme svůj díl odpovědnosti za to, aby se planeta stala krásnějším místem, a usilujeme o zachování jejích zdrojů. Iniciativa Myslíme růžově, jednáme zeleně je vyjádřením našeho příslibu, že zavedeme a budeme dodržovat udržitelné podnikatelské praktiky. Současně budeme také spolupracovat s organizacemi, jejichž posláním je uchování a zkrášlování našich komunit po celém světě. Chcete-li sdílet naše úsilí s ostatními, jednoduše stiskněte a přidržte prst na obrázku níže pro uložení a sdílení z vašeho mobilního zařízení. Pokud používáte stolní počítač, klepněte pravým tlačítkem myši a uložte do počítače, než začnete sdílet.

1 MILION VYSÁZENÝCH STROMŮ

Společnost Mary Kay vysázela více než 1 milion stromů po celém světě.

CELOSVĚTOVÝ PROGRAM RECYKLACE

Globální výrobní závody každý den demonstrují udržitelné procesy prostřednictvím rozsáhlých recyklačních programů.

UDRŽITELNÉ BALENÍ PRODUKTŮ

Mary Kay nabízí nové přípravky a balení šetrné k životnímu prostředí, včetně našich kosmetických kazet, které se dají opakovaně plnit a které jsou zde již více než 30 let.

LOKALITY S NULOVÝM SKLÁDKOVÁNÍM

Globální výrobní závody Mary Kay získaly status nulového skládkování.

100% BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ OBALOVÉ MATERIÁLY

Každoročně se při expedici miliónů produktů Mary Kay využívají biologicky odbouratelné sypané granule pro fixaci zboží, které se vyrábějí z obnovitelných zdrojů (kukuřičný a bramborový škrob).

100% ENERGIE Z OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ

Světové ústředí společnosti Mary Kay a globální výrobní závody jsou zásobovány ze 100 % energií z obnovitelných zdrojů.

Sázení stromů Mary Kay

Akce Sázení stromů s Mary Kay se pravidelně koná od roku 2013. Od tohoto roku, pravidelně každý podzim zaměstnanci společnosti a nezávislé kosmetické poradkyně v Klánovickém lese u Prahy vysazují mladé stromky. Za uplynulých 6. ročníku společnost Mary Kay umožnila vysadit 1 450 stromů a tím pomohla zlepšit životní prostředí. 

Pomoc po povodních

Zaměstnanci Mary Kay pomáhali v pražské ZOO červnových povodních roku 2013 s odklízením nánosů bahna, aby se život zdejších zvířátek mohl co nejdříve vrátit do normálu.

povodne