• Společnost Mary Kay nepodporuje testování na zvířatech. Společnost se zavázala ke zrušení testování na zvířatech a je pevným zastáncem využití alternativních metod testování bezpečnosti přísad a přípravků. Naše přípravky a přísady netestujeme na zvířatech a také nežádáme jiné subjekty o provádění testů našich přípravků na zvířatech, pokud to striktně nevyžadují zákony. V průběhu uplynulých dvou desetiletí jsme byli celosvětovým lídrem v rozvoji alternativních metod testování přípravků. Náš závazek platí i dnes. Ve spolupráci s celosvětovými regulačními úřady, které jsou zodpovědné za bezpečnost kosmetických přípravků, a také ve spolupráci s ochránci zvířat a s vědci v oblasti alternativních testovacích metod usilujeme o celosvětové přijetí těchto nových postupů.
 • V letech 1998 a 2003 se Mary Kay Inc. dostalo uznání za příkladný bezpečnostní program a byla recertifikována jako Vynikající pracoviště. Ve Spojených státech je Mary Kay Inc. zaregistrovaná na Úřadě pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug Administration) jako společnost vyrábějící volně prodejná léčiva.  To společnosti umožňuje vyrábět a distribuovat určité přípravky, klasifikované v USA jako volně prodejná léčiva, jako jsou například krémy s SPF
  a přípravky pro léčbu akné. Výzkumný tým pracuje ve spolupráci s regulačními agenturami různých zemí, aby bylo zajištěno, že přípravky odpovídají regulačním nařízením a předpisům na všech trzích, kde se přípravky Mary Kay® prodávají.
 • V roce 2005 věnovala společnost Mary Kay 1 milion dolarů na podporu dermatologického výzkumu v Jihozápadním lékařském centru na Univerzitě v Texasu v Dallasu, a pomohla tak podpořit moderní výzkum a přispěla na poli dermatologie k dalším pokrokům. 
 • Mary Kay Inc. je aktivním členem Rady pro prostředky osobní péče (Personal Care Product Council). Jako člen Mary Kay Inc. podporuje Kodex závazků vůči zákazníkovi, který vznikl za účelem dalšího posílení průmyslových bezpečnostních opatření pro spotřebitele a zajištění neustálého dohledu nad všemi kosmetickými prostředky. Pro další informace o Radě pro prostředky osobní péče a Kodexu závazků vůči zákazníkovi navštivte cosmeticsinfo.org
  (v angličtině).
 • Společnost Mary Kay je členem Asociace osobního prodeje. Etický kodex přímého prodeje si můžete prohlédnout na stránkách Asociace osobního prodeje http://www.osobniprodej.cz/
  Learn more about how Mary Kay is a socially responsible company.

  SPOLUPRÁCE S ODBORNÍKY

  Learn about Mary Kay’s industry alliances who serve as key advisors to Mary Kay research scientists.

  Společnost Mary Kay se po celém světě spojila s předními dermatology a oftalmology jak ve vysokoškolské medicíně, tak se soukromou praxí, a tito odborníci našim vědcům pomáhají jako klíčoví poradci. Kromě toho finančně podporuje katedru dermatologie na Jihozápadním lékařském centru Univerzity v Texasu. Navíc poskytuje neustálou podporu dalším uznávaným institucím, včetně:

  • Americké dermatologické akademiE
  • Americké společnosti pro kontaktní dermatitidu
  • Dermatologické nadace
  • Asociace dermatologických sester
  • Nadace pro léčbu rakoviny kůže
  • University of Texas Southwestern Dermatology Dermatologického oddělení Jihozápadní Univerzity v Texasu
  • University of Texas Southwestern Medical Lékařské nadace jihozápadní Univerzity v Texasu
  • Ženské dermatologické společnosti

   PŘÍPRAVKY, KTERÝM VĚŘÍME

   Náš závazek je neustále naplňovat nebo přesahovat očekávání našich zákazníků. Přečtěte si podrobnosti o tom, jak Mary Kay funguje po celém světě, aby tento slib naplnila.

   Zjistěte více o přípravcích