Každodenně se po celém světě snažíme zlepšovat životy žen a jejich rodin. Prostřednictvím našeho programu Růžová mění životy ženy povzbuzujeme, měníme jejich životy, pečujeme o planetu a inspirujeme ostatní. Tyto fotografie ilustrují neuvěřitelnou práci, kterou vynakládáme po celém světě - zajišťujeme operace zachraňující životy, pomáháme odstraňovat hladomor, poskytujeme ochranu obětem domácího násilí, zkrášlujeme naše okolí a dodáváme dětem odvahu jít za vlastními sny.  

Chcete-li sdílet naše úsilí s ostatními, jednoduše stiskněte a přidržte prst na obrázku níže pro uložení a sdílení z vašeho mobilního zařízení. Pokud používáte stolní počítač, klepněte pravým tlačítkem myši a uložte do počítače, než začnete sdílet.   
     
     
     
     

RŮŽOVÁ, KTERÁ MĚNÍ ŽIVOTY 

Mary Kay celosvětově podporuje různé charitativní projekty, ať už na podporu týraných žen a dětí, onkologicky nemocných pacientů, na výzkum rakoviny prsu apod. Mary Kay v České republice se navíc věnuje následujícím charitativním aktivitám:

Fond ohrožených dětí

Mary Kay dlouhodobě přispívá sdružení Fond ohrožených dětí.

 

Daruj krev s Mary Kay

Každý rok v květnu se na počest výročí narozenin zakladatelky společnosti paní Mary Kay Ash koná akce Daruj krev s Mary Kay. Do akce se zapojují nezávislé kosmetické poradkyně, které zpříjemňují odběry krve všem dárcům představením kosmetiky Mary Kay a pozváním na bezplatnou hodinku krásy. Každý rok se počet nemocnic zvedá a další nemocnice se dobrovolně do akce zapojují. V roce 2018 se akce zúčastnilo celkem 21 nemocnic po celé České republice.

daruj krev

Den Matek v azylových domech

Od roku 2015 pravidelně navštěvujeme krizová a azylová centra pro ženy a matky. Spolu s nezávislými kosmetickými poradkyněmi Mary Kay klientkám připravujeme den plný krásy a oddychu. Vybrané azylové domy každoročně podporujeme i finančním darem na aktivity azylových domů.Adopce plameňáků a Tučnáků

Mary Kay v České republice je od roku 2010 adoptivním rodičem plameňáků růžových a kubánských. Postupně jsme se stali ještě adoptivními rodiči také tučňáků Humboldtových v pražské ZOO a pomáháme tak při jejich výchově a zabezpečení potravy na celý rok.

Pomáháme během

Zaměstnanci Mary Kay se pravidelně od roku 2013 zapojují do běžeckých klání v rámci Prague International Marathonu a podporují tím charitativní organizaci Dejme dětem šanci. 

běháme  běháme