Mary Kay Ash založila svou společnost na Zlatém pravidle a zdůrazňovala, jak je důležité pomáhat druhým.  Proto Mary Kay každý den mění životy žen a dětí po celém světě. Je to součástí odkazu Mary Kay a je nám ctí, že pokračujeme v odkazu Mary Kay Ash a děláme věci jinak.

RŮŽOVÁ, KTERÁ MĚNÍ ŽIVOTY

Learn more about Mary Kay’s commitment to ending domestic violence. Mary Kay celosvětově podporuje různé charitativní projekty, ať už na podporu týraných žen a dětí, onkologicky nemocných pacientů, na výzkum rakoviny prsu apod.
Více zde

JSME ZODPOVĚDNOU SPOLEČNOSTÍ

http://preview.esuite.global.usadmz.com/en-BZ/PublishingImages/corporate/social-responsibility/mary-kay-social-responsibility-home-image-3.jpg

Společnost Mary Kay nepodporuje testování na zvířatech. Společnost se zavázala ke zrušení testování na zvířatech a je pevným zastáncem využití alternativních metod testování bezpečnosti přísad a přípravků.

Více zde

ZAPOJTE SE                                                                      

Learn how to participate in Mary Kay’s Global Month of Service honoring women and their accomplishments Zakoupíte-li si některý z uvedených dárků, přispějete na Fond ohrožených dětí v České republice a na Občanské sdružení Orin Panacea - Přátelé dětské onkologie na Slovensku. Více zde

MYSLÍME RŮŽOVĚ, 
JEDNÁME ZELENĚ

See how Mary Kay is working to find ways to be more sustainable and green. Mary Kay neustále hledá příležitosti, jak zlepšovat naše chování vůči životnímu prostředí, a hledá způsoby, jak být ekologickou společností a dosáhnout trvale udržitelného rozvoje. Více zde

PODÍVEJTE SE, JAK POMÁHÁME

Lucy Gildea ředitelka vědeckého výzkumu Mary Kay

Globální kosmetická společnost jmenovala do svého představenstva novou ředitelku vědeckého výzkumu. Doktorka Gildea povede globální výzkum a bude rozvíjet strategii inovací přípravků Mary Kay.

Tisková zpráva ke stažení (PDF)

Přípravky společnosti Mary Kay získaly ocenění od AVS-ČR

Mary Kay® Gelová polomatná rtěnka Mary Kay® získala ocenění Výrobek roku 2016 a Lash Intensity™ Řasenka s Mary Kay® Korektorem pod oči ocenění Doporučeno AVS-ČR!

Tisková zpráva ke stažení (PDF)

Zobrazit vše