NAŠE DNEŠNÍ JEDNÁNÍ OVLIVŇUJE NAŠI BUDOUCNOST

Mary Kay neustále hledá příležitosti, jak zlepšovat naše chování vůči životnímu prostředí, a hledá způsoby, jak být ekologickou společností a dosáhnout trvale udržitelného rozvoje.

  • Sázení stromů - V roce 2014 ​vysadili zaměstnanci české pobočky Mary Kay 150 stromů a zvelebili tak zeleň v Klánovicích u Prahy.​ Při příležitosti 50. výročí založení společnosti Mary Kay v roce 2013 vysadili ​zaměstnanci české pobočky Mary Kay na stejném místě 100 nových stromů. Fotografie si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

  • Obaly přípravků — Produktová řada Mary Kay® Botanical EffectsTM byla vyvinuta s ohledem na životní prostředí.  Tuby se vyrábějí z 50% recyklované pryskyřice, používají se odlehčené uzávěry  a lepenky se vyrábějí ze 100% recyklovaných materiálů. Kromě toho se mnoho letáčků s informacemi o přípravcích Mary Kay® vyrábí s minimálně 20 procenty recyklovaného obsahu.

  • Zachování energie a uhlíková stopa — Mary Kay Inc. snížila spotřebu energie ve svých celosvětových podnikových zařízeních natolik, že by tato energie stačila pro více než 1 000 průměrných domů po dobu jednoho roku.  V roce 2008 začalo oddělení globální přepravy Mary Kay Inc. intenzivně usilovat o měření a snižování uhlíkových emisí a od té doby snížilo uhlíkovou stopu přepravy Mary Kay celkem o 33 %. Globální výrobní zařízení Mary Kay se také intenzivně zabývá šetřením vody a v minulém roce snížilo její spotřebu o 19 %, což je dost, aby zaplnilo více než 660 zahradních bazénů.

  • Celosvětové uznání — Mary Kay se dostalo uznání od Americké agentury na ochranu životního prostředí (U.S. Environmental Protection Agency), organizace Keep America Beautiful (Udržet Ameriku krásnou) a Americké plicní asociace (American Lung Association). V roce 2007 byla Mary Kay Čína Úřadem pro ochranu životního prostředí ekonomické a rozvojové oblasti města Chang-čou oceněna cenou Modelová jednotka ochrany životního prostředí.

  • Přeprava, která nezatěžuje přírodu ani vás - Česká pobočka Mary Kay obdržela certifikát, který potvrzuje, že od 1. 7. 2013 přepravuje všechny zásilky v síti DPD s nulovým zatížením přírody. Naše rozhodnutí přepravovat zásilky odpovědným způsobem přispívá k ochraně životního prostředí, na které firma DPD spolupracuje s organizací CDC Climat, realizátorem globálních projektů na obnovu planety.

Obohacujeme životy žen

Myslime ruzove jedname zelene
Sazeni stromu
Sazeni stromu