Mary Kay celosvětově podporuje různé charitativní projekty, ať už na podporu týraných žen a dětí, onkologicky nemocných pacientů, na výzkum rakoviny prsu apod. Mary Kay v České republice se navíc věnuje následujícím charitativním aktivitám:

Learn more about Mary Kay’s commitment to ending domestic violence.

FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ

Mary Kay dlouhodobě přispívá sdružení Fond ohrožených dětí. Zaměstnanci Mary Kay navíc každoročně podporují jeden z jejích projektů – zařízení Klokánek, a to pořádáním dnů plných her a zábavy.

Fond ohrožených dětí

Fond ohrožených dětí

DARUJTE KREV S MARY KAY

Tradiční květnové akce Mary Kay na podporu dárcovství krve se účastní nejen zaměstnanci Mary Kay, ale také nezávislé kosmetické poradkyně a zákaznice. V roce 2013 jsme spolupracovali s dvanácti nemocnicemi po celé České republice. V roce 2014 se do akce zapojilo 11 nemocnic v ČR.


Darujte krev

RŮŽOVÍ PLAMEŇÁCI

Mary Kay v České republice je od roku 2010 adoptivním rodičem plameňáků růžových v pražské ZOO
a pomáhá tak při jejich výchově a zabezpečení potravy na celý rok.


Plamenaci

POMÁHÁME BĚHEM

Zaměstnanci Mary Kay se v roce 2013 zapojili do běžeckých klání Prague International Marathon a We Run Prague. Účastí jsme přispěli na Nadaci Olgy Havlové a na Fond ohrožených dětí. V roce 2014 se zaměstnanci Mary Kay zúčastnili 1/2 maratonu, aby podpořili charitativní organizaci Dejte dětem šanci.


Plamenaci

MYSLETE RŮŽOVĚ, JEDNEJTE ZELENĚ

V roce 2014 ​vysadili zaměstnanci české pobočky Mary Kay 150 stromů a zvelebili tak zeleň v Klánovicích u Prahy.​ Při příležitosti 50. výročí založení společnosti Mary Kay v roce 2013 vysadili ​zaměstnanci české pobočky Mary Kay na stejném místě 100 nových stromů. 

Myslete ruzove

POMOC PO POVODNÍCH

Zaměstnanci Mary Kay pomáhali v pražské ZOO červnových povodních roku 2013 s odklízením nánosů bahna, aby se život zdejších zvířátek mohl co nejdříve vrátit do normálu.
Fotografie si můžete prohlédnout na našem Facebooku

Myslete ruzove

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROMĚNU

V rámci celosvětové soutěže o nejlepší proměnu darovala naše pobočka 70 000 Kč na charitativní účely.

Soutez o nejlepsi promenu

V minulosti jsme také podpořili následující organizace:


Letohrádek Vendula
Mary Kay také spolupracovala s Letohrádkem Vendula (řemeslná manufaktura pro lidi se zvláštními potřebami) a poskytovala mu materiální pomoc.

Český klub ohluchlých
Mary Kay spolupracovala i s Českým klubem ohluchlých a poskytovala mu finanční i materiální pomoc.

Dětský domov Frýdek-Místek
Společnost Mary Kay spolupracovala s Dětským domovem ve Frýdku - Místku a poskytovala dětem finanční i materiální pomoc.

Tatry a Asie
Mary Kay přispěla také na obnovu Tater a Unicef na neštěstí v Jihovýchodní Asii.

Chance 4 Children
V roce 2006 Mary Kay přispěla materiální pomocí na Občanské sdružení Chance for Children, které se aktivně snaží zlepšit životní podmínky dětí žijících v zařízeních náhradní výchovy v ČR i na Slovensku.

Povodně 2002
V roce 2002 Mary Kay přispěla na povodňové konto Červeného kříže.