Mary Kay celosvětově podporuje různé charitativní projekty, ať už na podporu týraných žen a dětí, onkologicky nemocných pacientů, na výzkum rakoviny prsu apod. Mary Kay v České republice se navíc věnuje následujícím charitativním aktivitám:

Learn more about Mary Kay’s commitment to ending domestic violence.

FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ

Mary Kay dlouhodobě přispívá sdružení Fond ohrožených dětí. Zaměstnanci Mary Kay navíc každoročně podporují jeden z jejích projektů – zařízení Klokánek, a to pořádáním dnů plných her a zábavy.

Fond ohrožených dětí

Fond ohrožených dětí

DARUJTE KREV S MARY KAY

Tradiční květnové akce Mary Kay na podporu dárcovství krve se účastní nejen zaměstnanci Mary Kay, ale také nezávislé kosmetické poradkyně a zákaznice. V roce 2013 jsme spolupracovali s dvanácti nemocnicemi po celé České republice. V roce 2014 se do akce zapojilo 11 nemocnic v ČR.

Napsat CTA a dat link

Darujte krev

RŮŽOVÍ PLAMEŇÁCI

Mary Kay v České republice je od roku 2010 adoptivním rodičem plameňáků růžových v pražské ZOO
a pomáhá tak při jejich výchově a zabezpečení potravy na celý rok.

Napsat CTA a dat link

Plamenaci

SBÍREJME VÍČKA PRO DĚTI

Mary Kay se v roce 2014 a 2013 zapojila do stejnojmenné charitativní aktivity. Také díky naší pomoci byl nemocnému Kubíkovi zajištěn pobyt v rehabilitačním centru na Slovensku.
V současné době sbíráme víčka pro nemocnou Kristýnku, abychom jí pomohli dosáhnout speciální lékařské péče. Přidejte se k nám a sbírejte plastová víčka od PET lahví (dále i od mléka, džusu, šťáv a dalších nápojových lahví). Nasbíraná víčka můžete doručit na některé ze sběrných míst či je předat své nezávislé kosmetické poradkyni, která je může předat společnosti Mary Kay.

Kontaktujte nás

Plamenaci

POMÁHÁME BĚHEM

Zaměstnanci Mary Kay se v roce 2013 zapojili do běžeckých klání Prague International Marathon a We Run Prague. Účastí jsme přispěli na Nadaci Olgy Havlové a na Fond ohrožených dětí. V roce 2014 se zaměstnanci Mary Kay zúčastnili 1/2 maratonu, aby podpořili charitativní organizaci Dejte dětem šanci.


Plamenaci

MYSLETE RŮŽOVĚ, JEDNEJTE ZELENĚ

V roce 2014 ​vysadili zaměstnanci české pobočky Mary Kay 150 stromů a zvelebili tak zeleň v Klánovicích u Prahy.​ Při příležitosti 50. výročí založení společnosti Mary Kay v roce 2013 vysadili ​zaměstnanci české pobočky Mary Kay na stejném místě 100 nových stromů. 

Fotografie si můžete prohlédnout na našem Facebooku

Myslete ruzove

POMOC PO POVODNÍCH

Zaměstnanci Mary Kay pomáhali v pražské ZOO červnových povodních roku 2013 s odklízením nánosů bahna, aby se život zdejších zvířátek mohl co nejdříve vrátit do normálu.
Fotografie si můžete prohlédnout na našem Facebooku

Myslete ruzove

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROMĚNU

V rámci celosvětové soutěže o nejlepší proměnu darovala naše pobočka 70 000 Kč na charitativní účely.

Soutez o nejlepsi promenu

V minulosti jsme také podpořili následující organizace:


Letohrádek Vendula
Mary Kay také spolupracovala s Letohrádkem Vendula (řemeslná manufaktura pro lidi se zvláštními potřebami) a poskytovala mu materiální pomoc.

Český klub ohluchlých
Mary Kay spolupracovala i s Českým klubem ohluchlých a poskytovala mu finanční i materiální pomoc.

Dětský domov Frýdek-Místek
Společnost Mary Kay spolupracovala s Dětským domovem ve Frýdku - Místku a poskytovala dětem finanční i materiální pomoc.

Tatry a Asie
Mary Kay přispěla také na obnovu Tater a Unicef na neštěstí v Jihovýchodní Asii.

Chance 4 Children
V roce 2006 Mary Kay přispěla materiální pomocí na Občanské sdružení Chance for Children, které se aktivně snaží zlepšit životní podmínky dětí žijících v zařízeních náhradní výchovy v ČR i na Slovensku.

Povodně 2002
V roce 2002 Mary Kay přispěla na povodňové konto Červeného kříže.