Povídání o kráse s Luisem Cascem

V prvním díle našeho nového měsíčního seriálu se náš globální ambasador krásy Mary Kay zaměřuje na gelové rtěnky.

Gelová technologie je in!

Trendy v oblasti krásy se mění podobně jako ty v módě a v současné době je na vrcholu gelové složení přípravků. Gelová struktura je moderní, snadno se aplikuje a dává pocit větší lehkosti na rtech než v případě krémové rtěnky. Způsobuje lehké rozostření, čímž redukuje viditelnost vrásek, takže na své rty už před zveřejňováním fotek nebudete muset aplikovat žádný filtr!

Dvě báječná složení

Po pololesklých rtěnkách sáhnu tehdy, když líčím na těch nejvýznamnějších akcích, jako je Týden módy nebo slavnostní akce na červeném koberci. S jednou jedinou rtěnkou dokážu vytvořit zcela protikladné vzhledy: pin-up vzhled s pomocí štětečku na rty nebo ležérní líčení, když použiji prsty.

Různé odstíny pro různé dny

Když chci dosáhnout super dívčího vzhledu, rád volím ležérní styl, takže aplikuji odstín Apple Berry tak, že ho rozptýlím svými prsty. Při rafinovanějších příležitostech sáhnu po odstínu Red Smolder a aplikuji rtěnku štětečkem na rty. Pokud chci vyzkoušet něco trendy, pohraji si s konturami rtů a zkombinuji Midnight Red v koutcích s odstínem Poppy Please uprostřed.