Vyhlédněte si tu nejlepší masku, která vám pomůže řešit problémy v péči o pleť. Ať je vaše pleť unavená, suchá nebo mastná, máme pro vás tu správnou masku. Podpořte svou pravidelnou péči o pleť tím, že si najdete chvilku na aplikaci pleťové masky, objevte nádhernou pleť, kterou se budete chtít chlubit. 

Jak na multimasking

Neomezujte se v péči o svou krásu pouze na řešení jednoho problému. Vytvořte si vlastní jedinečnou kombinaci několika masek, která odpovídá všem potřebám vaší pleti. 

Čisté póry

Absorpční vlastnosti jílu pohltí veškeré nečistoty a vyčistí každý pór. Maska zanechá vaši pleť perfektně čistou a matnou. Maska obsahuje zelený jíl, esenciální rozmarýnový olej a mentol.

Povzbuzení pleti

Připravte svou pleť na náročný den. Bahenní maska s povzbuzujícím kofeinem ze zeleného čaje dodá vašemu vzhledu potřebnou svěžest. Maska obsahuje extrakt z japonského zeleného čaje, šípek a mandlový olej. 

Rozzářená pleť

Rozjasněte svou pleť s touto hydratační gelovou maskou, ještě před pátečním večerem. Teď jste připravená na vše – od večeře až po ranní párty. Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, glycerin a vitamin E.

Kombinujte masky mezi sebou!

     

  

Probuďte se s nádherně odpočatou pletí

Nový trend spočívá v rozmazlování pleti, které ji rozzáří a dodá jí trvalý jas. Nechte se inspirovat luxusním domácím ošetřením podle odborníků na péči o pleť a prospěte se k hydratované pleti. Na pleť obličeje naneste obnovující TimeWise® Hydratační gelovou masku s regeneračním účinkem a na citlivou oblast kolem očí aplikujte Mary Kay® Uklidňující oční masku. Pak se uložte ke spánku pro krásu, zatímco přípravky budou pleť přes noc hydratovat a osvěží ji!

Tip od expertů #1: Mary Kay® Uklidňující oční masku uchovávejte v lednici, bude pak lépe působit na otoky kolem očí a vy se budete cítit jako v luxusních lázních, kde není opomenut žádný detail.

Tip od expertů #2: Je před vámi speciální událost, na které chcete vypadat báječně? Znásobte přínosy, které vám poskytují pleťové masky, večerním rituálem, ať se na velký den vyspíte do krásy. V den „D“ si najděte 20 nebo 30 minut na odpočinek při oblíbené hudbě s TimeWise Repair™ Liftingovou biocelulózovou maskou. Než se nadějete, budete připravená zazářit na svatbě nebo školním srazu (nebo při jakékoli jiné příležitosti) a vaše pleť bude viditelně jemnější, hladší a zářivější.
Doporučené prodejní ceny