Obrození před námi. 

Kombinace dramatických kontrastů vytváří dva vzhledy, ve kterých se odráží doba, která je inspirovala. Snadno zkombinujete světlé a tmavé odstíny pomocí přípravků nové limitované kolekce, pečlivě vybraných experty. Vytvořte zdobné detaily se zlatavými odstíny a romantické akcenty s paletkou šampaňských a růžových odstínů. Udržujte svůj vzhled stále svěží dávkou hydratace. Inspirujte se ve videích, která vystihují každý detail nové kolekce Renaissance revival. 

Opulentní zlatá

Oslňte odstíny drahých kovů, které můžete navrstvit z paletky zlatých odstínů. Rozetřete je s uměleckým vyjádřením, jako byste se snažila napodobit mistry renesance, a proměňte své selfie v dílo hodné galerie. Trend Chromafusion™ sada očních stínů Opulent Gold obsahuje odstíny Chromafusion™: Onyx, Heirloom Gold, Gold Status a Biscotti. 
 

Znovu probuzená romance

Šampaňské a růžové odstíny byly seskupeny, aby inspirovaly svůdné vzhledy očí. Dodejte svému líčení trochu dramatičnosti s touto romantickou paletkou a Gelovými očními linkami v odstínu orchideje.  Trend Chromafusion™ sada očních stínů Romance Revival obsahuje odstíny Ember Glow, Midnight Orchid, Soft Heather a Polished Shell. 

Jemná a bohatá krása

Namalujte oční linky tak nádherně jako renesanční umělecké dílo s Gelovými očními linkami od Mary Kay. Tyto Gelové oční linky zdůrazňují krásu vašich očí a pomáhají vytvořit dokonalý vzhled s přesností a intenzivní barvou. Gelové oční linky Espresso Ink pozlatí linii řas spolu s Trend Chromafusion™ sadou očních stínů Opulent Gold, zatímco Gelové oční linky Ornate Orchid dodají romantickou hloubku Trend Chromafusion™ sadě očních stínů Romance Revival.

Probuzení pleti

Vdýchněte vaší pleti nový život a dodejte jí potřebnou hydrataci pomocí Osvěžujícího spreje na obličej Skindinavia. Potěšte po čistění svou pleť dávkou elektrolytů, vitaminu B3 a stopových minerálů, nebo připravte svou pleť před nanesením podkladové báze.