Máte šaty, dort i ženicha. Na svatebním seznamu teď už zbývá odškrtnout jen bezchybný make-up. Začněte péčí o pleť, která vás rozzáří zevnitř, pak už jen stačí vybrat perfektní líčení, jenž doladí váš styl ve svatební den.

4 týdny

Připravte svou pleť

Začněte zčerstva s režimem péče o pleť, u kterého klinické testy prokázaly omlazení vzhledu pleti již za pouhé 4 týdny.1

TimeWise® Zázračná sada 3D™ 

3 týdny

Pro méně viditelné póry

Ať jste na svatebních fotkách bez chybičky! Toto sérum významně snižuje množství viditelných pórů.2

TimeWise® Sérum redukující póry

 

2 týdny

Maska, co vás rozzáří

Maska, která za pouhé dva týdny viditelně pozvedne a zpevní pleť.3 Nabijte své sérum čistým vitaminem C.

TimeWise Repair™ Liftingová biocelulózová maska

 

Velký den

Před nanesením make-upu pleť řádně hydratujte TimeWise® Hydratační gelovou maskou s regeneračním účinkem a své rty připravte na polibek svého života balzámem Saténové rty White Tea & Citrus.

Buďte krásná nevěsta

Nechte ve svůj velký den zazářit své pravé já prostřednictvím líčení vytvořeného vizážisty.

 

Svůdná elegance

Nechte ve svůj velký den zazářit své pravé já prostřednictvím líčení vytvořeného vizážisty.

1. Vaše pleť bude vypadat bezchybně s TimeWise® Matnou podkladovou bází 3D™. (302054)

2. Vytvořte na víčkách třpytivý základ očními stíny Chromafusion™ v odstínu Rustic. Hloubku dodáte nanesením odstínu Hazelnut do záhybů očních víček.

3. Do vnitřních koutků oka a pod obočí naneste odstín Chromafusion™ Crystalline a pak na horní a spodní linii řas aplikujte odstín Espresso.

4. Kouřový vzhled vytvoříte orámováním linie horních i dolních řas a následným lehkým rozmazáním Konturovací tužky na oči v odstínu Black

5. Vaše řasy vyniknou s dvěma vrstvami Lash Love™ Řasenky v odstínu Black, aplikujte ji na horní i spodní řasy.

6. Barvu tvářím dodáte Chromafusion™ Tvářenkou v odstínu Shy Blush. Toto dramatické líčení pak dokončete Gelovou polomatnou rtěnkou v odstínu Mauve Moment.
 

Domluvte
si schůzku

Kontaktujte svou nezávislou kosmetickou poradkyni a domluvte se na zkoušce podkladové báze. Bude to i dobrá příležitost pro zkonzultování celého plánu svatebního líčení. 

Ozvěte se nám   

Vzorky odstínů

Až budete vědět, jaký je podtón vaší pleti, vyzkoušejte si několik odstínů, abyste nalezla ten pravý. Naše exkluzivní technologie IntelliMatch™ využívá informace o odstínech pleti získané u žen z celého světa a nabízí tak odstíny, které skutečně ladí s pletí.

Čím je výjimečná?

Pojistěte si svůj vzhled

Až přijde váš velký den, budete chtít od rána až do noci vypadat co nejlépe. Rozhodněte se, zda sáhnete po podkladové bázi, která udrží na 12 hodin pod kontrolou mastnotu, nebo vám poskytne 12 hodin hydratace.

TimeWise® Matná podkladová báze 3D™ 
TimeWise® Rozjasňující podkladová báze 3D™