Ať už je vaše pleť unavená, suchá nebo mastná, Mad About Masking Dárková sada pleťových masek je vhodná pro každý typ pleti. Použijte ji na celý obličej nebo zkombinujte různé druhy mezi sebou a zaměřte se na jednotlivé oblasti. Udělejte si radost touto pěknou dárkovou sadou nebo obdarujte někoho blízkého, kdo si rád užívá svou odpočinkovou chvilku. 

Čisté póry

Absorpční vlastnosti jílu pohltí veškeré nečistoty a vyčistí každý pór. Maska zanechá vaši pleť perfektně čistou a matnou. Maska obsahuje zelený jíl, esenciální rozmarýnový olej a mentol.

Povzbuzení pleti

Připravte svou pleť na náročný den. Bahenní maska s povzbuzujícím kofeinem ze zeleného čaje dodá vašemu vzhledu potřebnou svěžest. Maska obsahuje extrakt z japonského zeleného čaje, šípek a mandlový olej. 

Pro zklidnění a odpočinek

Dopřejte si zasloužený odpočinek a hýčkejte svou pleť chladící a zklidňující krémovou maskou. Maska obsahuje výtažek z aloe vera a provitamin B5 (panthenol).

Rozzářená pleť

Rozjasněte svou pleť s touto hydratační gelovou maskou, ještě před pátečním večerem. Teď jste připravená na vše – od večeře až po ranní párty. Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, glycerin a vitamin E.
Každou z těchto masek můžete použít samotnou na celý obličej nebo zkombinujte různé typy společně a zaměřte se na každou část obličeje. Vezměte s sebou masky na cesty nebo je darujte kamarádce, která si zaslouží příjemnou péči o pleť. 

Kombinujte masky mezi sebou!

     

  

Základní maskování

Síla aktivního
uhlí

Vyčistí ucpané póry, pohltí mastnotu a zabraňuje vzniku akné v náchylných oblastech jako jsou záda, hrudník a T-Zóna.

Clear Proof® Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím 

Hydratace a zjemnění pleti

Hydratujte celý obličej nebo jen jeho suché části. Pro maximální účinek uchovávejte
v lednici.

TimeWise® Hydratační gelová maska s regeneračním účinkem

Zklidňující, chladící
a osvěžující účinek

Sjednoťte, zpevněte a hydratujte citlivou pleť pod očima. Neoplachujte! 

Uklidňující oční maska 

Probuďte se s nádherně odpočatou pletí

Nový trend spočívá v rozmazlování pleti, které ji rozzáří a dodá jí trvalý jas. Nechte se inspirovat luxusním domácím ošetřením podle odborníků na péči o pleť a prospěte se k hydratované pleti. Na pleť obličeje naneste obnovující TimeWise® Hydratační gelovou masku s regeneračním účinkem a na citlivou oblast kolem očí aplikujte Mary Kay® Uklidňující oční masku. Pak se uložte ke spánku pro krásu, zatímco přípravky budou pleť přes noc hydratovat a osvěží ji!

Tip od expertů #1: Mary Kay® Uklidňující oční masku uchovávejte v lednici, bude pak lépe působit na otoky kolem očí a vy se budete cítit jako v luxusních lázních, kde není opomenut žádný detail.

Tip od expertů #2: Je před vámi speciální událost, na které chcete vypadat báječně? Znásobte přínosy, které vám poskytují pleťové masky, večerním rituálem, ať se na velký den vyspíte do krásy. V den „D“ si najděte 20 nebo 30 minut na odpočinek při oblíbené hudbě s TimeWise Repair™ Liftingovou biocelulózovou maskou. Než se nadějete, budete připravená zazářit na svatbě nebo školním srazu (nebo při jakékoli jiné příležitosti) a vaše pleť bude viditelně jemnější, hladší a zářivější.
Doporučené prodejní ceny