Najděte si odstíny stejně jedinečné, jako jste vy sama.
Vyjádřete náladu okamžiku moderním líčením vyjadřujícím vaši sebedůvěru prostřednictvím barev – od jemného k nápadnému, od svěžího k nebojácnému, od zdrženlivého po dramatické – s odstíny stejně jedinečnými, jako jste vy sama. Dejte o sobě vědět. Oči naličte očními stíny v moderních odstínech bohatých na pigmenty a rty neutrálními rtěnkami, které vhodně doplní každý váš styl. Inspirovány módním molem, tyto velmi elegantní stíny vás budou inspirovat k nalezení nového vztahu k barvám a k jednomu odvážnému tahu za druhým.

Paletka očních stínů Radiate Confidence z podzimní a zimní trendy kolekce Confidently Hue  od Mary Kay.

Radiate Confidence

Odvážné odstíny se perfektně doplňují s nadčasovými matnými tóny v Trend Chromafusion™ sadě očních stínů Radiate Confidence. Dobrou zprávou je, že pro vaše líčení neplatí žádná omezení. V sadě najdete Paletku Petite Palette™ se čtyřmi odstíny očních stínů z kolekce Chromafusion™: 

Toffee, matný terakotový odstín 
Golden Peach, jemně třpytivý odstín
Radiant Blue, výrazně třpytivý odstín
Mahogany, matný teple hnědý odstín

Paletka očních stínů Feel Fierce z podzimní a zimní kolekce Mary Kay Fall Winter Trend Confidently Hue

Feel fierce

Luxusní neutrální barvy poskytují základ sytým matným odstínům, jejichž prostřednictvím dosáhnete dramatického vzhledu a nepřehlédnutelných barevných efektů. Jděte vlastní cestou – zdrženlivě, odvážně nebo cokoli mezi tím. Nejnovější podzimní odstín Pomegranate se nádherně doplňuje s triem jemných, ale úžasných odstínů v balíčku s produkty z limitované Trend Chromafusion™ sady očních stínů Feel Fierce. V balíčku najdete Paletku Petite Palette™ se čtyřmi odstíny očních stínů z kolekce Mary Kay Chromafusion™:

Rose Gold, jemně třpytivý odstín
Pomegranate, sytý růžovočervený matný odstín
Hummingbird, sytý fialový odstín se zeleným třpytem
Onyx, černý matný odstín

Kombinace s přirozenými odstíny

Líčení očí vyjadřující vaši osobnost slaďte pro perfektní konečný efekt s jemnou rtěnkou na rty. Matné rtěnky z limitované edice mají nádherný přirozený odstín, který je vhodný pro každé líčení a každý tón pleti. K dostání ve dvou matných variantách.

Spice of Life, hřejivý dotek barvy jako po polibku
Tenacious Taupe, sytý, velmi přirozený odstín, který se přizpůsobí