Úspěch značky Mary Kay® spočívá v poskytnutí jedinečné podnikatelské příležitosti a v nabídce kosmetických produktů. Za těmi stojí investice společnosti Mary Kay® do vlastního vědeckého výzkumu. Společnost Mary Kay® na českém a slovenském trhu působí již 25 let. Toto 25 – ti leté výročí je oslavou naplňování základních cílů, s nimiž paní Mary Kay Ash před 59 lety tuto společnost založila – vytváření rovných příležitostí pro ženy, možnosti nabídnout neodolatelné produkty a myšlence zlepšit svět naplňované charitativními projekty. Tento splněný sen paní Mary Kay Ash dnes představuje rodinnou firmu s miliardovým obratem a miliony nezávislých kosmetických poradkyň a poradců v téměř 40 zemích. Společnost Mary Kay podporuje i mnohé výzkumy a neziskové projekty.

Čím mi Mary Kay obohatila život a jak mi ho změnila?

LENKA PRCHALOVÁ

V čem mi změnila Mary Kay život? Úplně ve všem. Stala jsem se nezávislou, soběstačnou a odvážnou ženou, která věří v sebe sama.

KRISTÝNA HOŠKOVÁ

Mary Kay mi umožnila dosáhnout na takové finanční ohodnocení mé práce, že to je mnohonásobně víc, než jsem si kdy vůbec představila, že mohu jako žena dosáhnout.

STANISLAVA ŠEMINSKÁ

V Mary Kay sa zmenilo moje myslenie, prístup k životu a k prekážkam. Dnes sa už neobávam budúcnosti a netrápim sa minulosťou. Prekážky pre mňa neznamenajú problém, ale výzvu – výzvu zmerať svoje sily a dokázať niečo zmeniť k lepšiemu.

ALICE PAVLŮ

Mary Kay mi umožňuje dělat práci, která mě baví, být s lidmi, kteří se chovají čestně a stát za tím, v co věřím. Mohu být každý den sama sebou a užívat si to!

PODÍVAT SE NA REPORTÁŽ

KATEŘINA MARKOVÁ

Podnikání s Mary Kay mi umožňuje být na 100% maminkou, manželkou, dcerou, kamarádkou, ale neztrácet u toho své osobní ambice a své vlastní já.

PODÍVAT SE NA REPORTÁŽ TV NOVA

DANA PASZTORIK

Vždy ma bavilo učiť a vystupovať na pódiu - v Mary Kay som tieto možnosti našla v tej najlepšej forme. Učím to, čo sama žijem, vidím, že to má zmysel a niekomu tým pomáham. Naučila som sa pracovať so svojimi emóciami, aby ma nebrzdili, ale pomáhali.

POSLECHNOUT PODCAST

KATEŘINA DROBNÁ

Mary Kay mi dala možnost neustále se vzdělávat, pracovat na sobě a růst nejen osobnostně, ale i kariérně.

POSLECHNOUT PODCAST

LUCIA NEMÉTHOVÁ

Mary Kay mi umožnuje žiť svoje sny, žiť naplno a milovať to čo robím.

PŘEČÍST ČLÁNEK

KATARÍNA MAHRÍKOVÁ

Mary Kay mi dala život v slobode a hojnosti. A nemyslím tým len financie a hmotný život. Je to možnosť rozmýšľať a ŽIŤ vo veľkom. Chcieť pre seba, rodinu, tím a aj komunitu to najlepšie.

POSLECHNOUT PODCAST

PAVLÍNA ČERNÁ

Říká se, že Mary Kay mění životy žen. Mně ho změnila úplně. Stala se mým životním stylem.

Top 25 produktů Mary KayDekorativní kosmetikaZákladní péče o pleťHydrataceMasky a péče o ruce

Pro více informací kontaktujte svou nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay