Řekněte "Ano" a začněte s přípravou vaší pleti pro váš velký den.

Zářivá pleť nevěsty vyžaduje stejně pečlivé plánování a přípravy jako květiny a šaty družiček (pokud ne dokonce více). Předtím, než rozešlete svatební oznámení, připravte si plán péče o pleť na váš velký den podle následujících kroků.

Oddejte se pravidelné péči o pleť.

Je čas, abyste začala brát péči o pleť vážně! Začněte s pravidelným režimem péče o pleť, který zahrnuje čištění, odstraňování odumřelých buněk, hydrataci, zpevňování, ochranu a další

Abyste viditelně vylepšila vzhled jemných linek, používejte Intenzivní peeling z TimeWise® Mikrodermální sady Plus. Pokud chcete využít sílu pro odstranění odumřelých kožních buněk z více vrstev za pomoci kyseliny glykolové, vyzkoušejte TimeWise Repair™ Revealing Radiance™ Peeling na obličej. Aby byla péče skutečně účinná, nepoužívejte tyto přípravky víckrát než třikrát týdně a po použití si dejte jeden až dva dny pauzu.

Připravte se na líbánky od hlavy až k patě.

Zařaďte do své péče zpevňující přípravky a zvýrazněte řasy.

Učiňte svůj první novomanželský polibek nezapomenutelný

Se rty k zulíbání a bezchybnou pletí bude váš novomanželský polibek dokonalý.

Přichází kráska

Sbalte si na váš velký den nezbytnosti pro případné úpravy na poslední chvíli.

Zkrášlovací pomůcky

Když se budete postupně přesouvat od příprav přes fotografování až k obřadu a hostině (a všeho mezi tím), mějte tyto pomůcky celý den neustále po ruce. Ubrousky pohlcující mastnotu, které odstraní nežádoucí lesk pleti, a kapku vůně pro osvěžení musíte mít u sebe. Perfektně se vejdou do vaší svatební kabelky.

Svatební oslava

Učiňte váš obřad oslavou krásy s perfektním dárkem pro všechny družičky.

Dárky pro družičky

Družičky jsou tu pro vás, aby vám pomohly na cestě k vašemu velkém dni – odměňte je zkrášlujícími dárečky ještě před tím, než vás doprovodí k oltáři - hýčkající Sadou Saténové ruce a leskem, který vypadá skvěle na každých rtech, a řasenkou, která odolá pláči.


Nápady pro družby

Ujistěte se, že i ženichovi družbové budou jako ze škatulky, až půjde směrem k oltáři, díky těmto nezbytnostem pro muže.