Čistá pleť jedna dvě aneb jak na dvoufázové čištění pleti

Každá žena touží po dokonalé pleti. Ovšem cesta k ní je dlouhá. Existuje spousty rad, jak si poradit s nedostatky pleti, základ všeho však spočívá v jejím čištění. Ať už jste sebe víc unavená, nezapomínejte se před uložením do postele důkladně odlíčit a následně očistit svou pleť. Ona vám to vrátí.
Myslíte si, že důkladné očištění pleti od zbytků našeho denního makeupu a nečistot vyžaduje spoustu času a přípravků? Nenechte se zmást. Řešení tohoto problému je takzvané dvoufázové čištění, neboli čištění pleti pomocí dvou kroků.

1. krok - odlíčení. Odstraňte ze své pleti nečistoty, mastnotu a pozůstatky líčení. K tomuto kroku vám bude vynikajícím pomocníkem Micelární voda. Pleť vyčistí během pár sekund a to díky obsahu micelů, které přitahují nečistoty jako magnet. Micelární vodu můžete používat i dvakrát denně. Čištění pleti nebylo nikdy snazší, stačí pouze pár tahů vatového tamponku a vaše pleť bude čistá, hydratovaná a připravena na další krok.
 
2. krok - čištění. Když je vaše pleť zbavena makeupu je čas sáhnout po produktu, který vyhovuje vašemu typu pleti a pomáhá řešit její individuální potřeby. Můžete využít čisticí gely, pěny, zkrátka to, co pleti sedí nejvíce.
 
Jak vidíte čištění pleti nemusí být vždy zdlouhavé, stačí dva kroky a pleť bude důkladně očištěna a ošetřena. A aby toho nebylo málo, máme pro vás i další typy na produkty, které si určitě zaslouží vaši pozornost a místo ve vaší čistící rutině.
Odličovač očí. Právě pokožka očí je z celého našeho obličeje ta nejjemnější, proto je třeba o ni při odličování více dbát. Odličovač očí odstraní z očí všechny druhy líčení, i to voděodolné, aniž by zanechal pokožku očního okolí mastnou a to díky dvoufázovému nemastnému složení.
Trápí vás póry a mastná pokožka? Bottanical Effects® Osvěžující tonikum odstraňuje přebytečnou mastnotu  a snižuje počet viditelných pórů. Obsahuje výtažek z aloe vera a dračího ovoce, které pomáhá bojovat proti volným radikálům poškozující pokožku.
Teď už víte, jak správně a rychle očistit vaši pleť takže výmluvy, proč jdete spát bez předešlého očištění pleti jsou zbytečné. Dopřejte vaši pleti péči, kterou si zaslouží a nezapomínejte – Odlíčení předtím než půjdete spát je od této chvíle pro všechny povinné!