Objevte kouzlo multimaskingu. Co a jak s čím kombinovat?

Řada z nás by určitě uvítala univerzální masku, která by nás zbavila veškerých problémů s pletí, kdo by taky ne? Bohužel, taková maska ještě neexistuje. Místo ní však existuje Multimasking!

Znáte rčení méně je někdy více? V případě Multimaskingu platí přesný opak. A o čem, že je tu vlastně řeč? Jak už samotný název napovídá, hlavním tématem jsou masky na pleť a jejich kombinace, ale vezměme to od začátku.

Trend Multimasingu pochází původně z Asie, kde si jsou vědomi toho, že nanášení jedné masky na celý obličej není tolik efektivní jako jejich kombinace. 

Každý z nás je ojedinělý a stejně tomu tak je i s naší pletí. Někoho trápí suchá pokožka, někdo má naopak pokožku mastnou, jiného trápí ucpané póry a v mnoha případech dochází ke kombinaci všech zmíněných problémů. Proto si každá pleť zaslouží tu správnou péči a výživu.
Při pravidelné aplikaci masky jsou její účinky znát. Pokud dopřáváte své pleti péči a odpočinek v podobě masky minimálně 2x týdně, výborně! My vám teď poradíme, jak dosáhnout ještě lepších výsledků.

Kombinujte masky. Nebojte, nemyslíme tím smíchat všechny masky, co doma máte, ale nanášet masky chytře dle toho, co trápí určité části vašeho obličeje. Například někdo má suché tváře, lesklé čelo a takzvanou T-zónu trápí ucpané póry, proto na každou zmíněnou část nanese právě tu masku, která je určena pro konkrétní problém.

My pro vás máme hned několik druhů masek, které můžete směle kombinovat.

Pokud vás trápí suchá pleť pak je pro vás ideální Hydratační gelová maska s regeneračním účinkem. Během 10 minut dá napít vaší pleti. Masku můžete s klidným svědomím nechat na obličeji působit přes noc a mezitím, co vy budete nabírat energii na další den, maska bude pracovat. Pleť bude po aplikaci hydratovaná a na pohled méně namáhaná. Navíc stahuje póry a pomáhá minimalizovat jemné linky a vrásky. 
Pokud máte po celém dni pleť unavenou, sáhněte po Rozjasňující masce, která ji vdechne nový život, dodá zářivý vzhled a dávku hydratace. Maska je krásně krémová a obsahuje vitamín C, který je důležitý nejen pro naše tělo, ale i pokožku.

Pro T-zónu je charakteristický výskyt pórů, proto ji určitě potěší péče v podobě Clear Proof® Hloubkově čisticí masky s aktivním uhlím. Tato maska je vhodná na problematickou a mastnou pleť. Hloubkově čistí pleť a snižuje nežádoucí lesk. Díky aktivnímu uhlí, které na sebe váže nečistoty ucpávající póry, odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky z hloubky pórů. Nenechte se odradit její černou barvou, naopak její svěží vůně osvěží vaši pleť a navodí pocit klidu.

Pokud preferujete raději květinovou vůni pak zkuste Růžovou jílovou masku. Nejen, že má bezva růžovou barvu a květinovou vůni, ale také obsahuje sametově hebký jíl se spoustou minerálů. Maska obsahuje výtažek z plumérie, která je známá pro své antioxidační vlastnosti, které pomáhají pokožku chránit před působením volných radikálů.

Nezapomínejte ani na své oční okolí. Právě pro oční okolí je vhodná Uklidňující oční maska nebo Hydrogelové polštářky pod oči. Záleží jen na vás, co si zvolíte. Uklidňující oční maska má gelové složení, které se po její aplikaci okamžitě vstřebá, oproti tomu Hydrogelové polštářky pod oči, jak už název napovídá, mají podobu polštářků připomínající úsměv. Polštářky je třeba na očním okolí ponechat po dobu 20 minut. V obou případech však budou vaše oteklé a unavené oči pomocí chladivého účinku znovu oživeny a hydratovány.

Tak které masky jsou pro vaši pleť ty správné? Vyzkoušejte Multimasking a dopřejte vaši pleti důkladnou péči, kterou si zaslouží.