6 tipů na regeneraci a hydrataci pokožky

Hydratace je důležitá, ale o tom píšeme i v článku Jak správně hydratovat pleť.  Regenerace pokožky jde ruku v ruce s hydratací a správnou péčí uvnitř i venku. Na to, aby se naše tělo cítilo hydratované a mělo dostatečný příjem tekutin, existuje v podstatě jednoduchý recept. A to dodržovat pitný režim, obzvlášť teď v letních dnech, kdy většinu svého času trávíme na rozpáleném slunci. Ovšem dodržování pitného režimu je jen začátek. Hydratace pleti sama o sobě už tak jednoduchá není. Kromě dostatečného množství tekutin, které hydratují pleť zevnitř, musíme naši pleť ošetřovat i zvěnčí. 

A co nám pomůže k tomu, aby naše pleť zářila během celého roku? Máme pro vás pár pomocníků.

V dnešní době se těší velké oblibě pleťové masky. Strávili jste odpoledne na sluníčku, či hodiny v klimatizovaném prostředí? Pak je pro vás TimeWise Repair™ Liftingová biocelulózová maska to pravé. Je vyrobena z čistého rostlinného materiálu získaného z kokosové vody. Její vlákna vytváří vysoce absorpční trojrozměrnou ,,strukturu ˮ, obohacuje pleťovou masku vysokým podílem prospěšných látek. Vaše pleť bude jasnější a hydratovaná po dobu 24 hodin. Navíc při pravidelném použití snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

Při používání TimeWise Repair™ Liftingové biocelulózové masky nezapomeňte sáhnout po TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Intenzivním liftingovém séru, které podpoří účinnost pleťové masky.

U pleťových masek ještě zůstaneme. Dalším našim pomocníkem je TimeWise® Rozjasňující maska. Tato maska je bohatá na vlhkost. Hýčká vaši pleť díky výtažkům z přírodních látek jako je například výtažek z plodů australského stromu Kakadu plum a dalších. Pleť bude okamžitě zářivější a vláčná.
 
Nejen pleťové masky a krémy hydratují naši pleť, ale také dekorativní kosmetika. Věděli jste, že Mary Kay® CC krém s ochranným faktorem SPF 15 má hydratační účinky? Kromě toho, že působí jako make-up a zakrývá tak nedokonalosti pleti, je zároveň i přípravek pro péči o pleť. Mimo jiné obsahuje Vitamin C a B3, které pleť rozjasní, Vitamin E a rostlinný výtažek pro zklidnění a také zvláčňující látky pro hydrataci a výživu. S CC krémem docílíte hydratované a bezchybné pleti. 

Známky dehydratace se můžou projevit i na našich rtech a to jejich popraskáním. Tomuto problému můžeme předejít se Sadou Saténové rty White Tea & Citrus. Dva snadné kroky a rty budou hýčkané a báječně hydratované. Cukrový peeling zbaví rty šupinek a tím je zjemní. Balzám na rty zanechá rty hedvábně jemné a hydratované. Suchost rtů zmizí díky zklidňujícím účinkům bambuckého másla a jojobového oleje.

K regeneraci pokožky vám rozhodně pomůže TimeWise® Mikrodermální sada Plus, která obsahuje intenzivní peeling a Sérum redukující póry. Pomůže vám viditelně zlepšit strukturu pokožky a postupně tak změnit její vzhled. Naše pokožka má totiž schopnost obměňovat buňky již po 28 dnech, mikrodermabrazí můžete tento proces podpořit. V průběhu procesu obměny se postupně zbavíte i jemných linek na své tváři včetně rozšířených pórů.  
 

Teď už víte, jak svou pleť regenerovat a dopřát ji hydrataci, užijte si proto letní dny naplno a nezapomeňte si čas od času ukrást chvilku pro sebe
a svou pleť.