Letošní léto nám přináší velké skoky. Jednou máte pocit, že se nacházíte uprostřed slunného ráje a v zápětí začneme snít o hebkých svetrech ke krku. Výkyvy počasí jsou nejhorší pro naši pleť. Víme, že za jakéhokoliv počasí je UV ochrana naprostou nezbytností, ale obzvlášť v takových podmínkách potřebujeme hydratovat a regenerovat. Pojďte se na toto téma s námi podívat trochu zblízka.ČTENÍ K VODĚ

REGENERACE PLETI S TONIKEM

Konečně! Sluníčko na obloze nám dělá společnost už delší dobu a my si tak můžeme užívat toho, co nám teplé dny přináší. Někdo se nemohl dočkat až si vychutná oblíbenou zmrzlinu venku na lavičce, další naopak až odhodí svetr a džíny nebo si užije den u bazénu a nachytá sluníčkový Vitamín D. Zkrátka každý si na teplých slunečných dnech najde to své.

VÍCE ZDE

REGENERACE OČNÍHO OKOLÍ A NAŠE 3 KOUZELNÉ TIPY

Léto je ideální příležitost, jak se setkat se svými přáteli. Uspořádat společné grilování či holčičí posezení, kde společně proberete vše od A do Z. Určitě každému z vás se stalo, že se nevinné kamarádské posezení protáhlo do pozdních nebo dokonce ranních hodin a následný ranní odraz v zrcadle nebyl zrovna lichotivý.  

VÍCE ZDEMARY KAY TIPY


OČNÍ KRÉMY


„Oční krém používám ráno a večer a už si nedovedu přestavit, že bych ho neměla.
Perfektní hydratace, jemné vrásky po každodenním používání mizí a pleť okolo očí je super.“

Nezávislá kosmetická poradkyně o TimeWise® Age Minimize 3D™ Očním krému


TONIKUM


Tonikum nádherně voní, osvěží pleť, ale za mě je to TOP přípravek! Pomohl mi totiž vyrovnat a zklidnit pleť.
Měla jsem některé části obličeje suché, jiné se mi mastily a tvořilo se mi akné. A tohle mě zachránilo.
Je to můj nejoblíbenější přípravek od Mary Kay.“

LucieMÁTE I VY SVŮJ OBLÍBENÝ PRODUKT MARY KAY, NA KTERÝ NEDÁTE DOPUSTIT?

Zajímá nás vaše zpětná vazba, jak jste spokojeni a jaká je vaše zkušenost. Napište nám svou recenzi k vaším oblíbencům a inspirujte další ženy. Váš názor jim pomůže třeba při rozhodování, když neví, jaký produkt by jim lépe vyhovoval. 

SLEDUJTE NÁS ONLINE