REGENERACE OČNÍHO OKOLÍ A NAŠE 3 KOUZELNÉ TIPY

Léto je ideální příležitost, jak se setkat se svými přáteli. Uspořádat společné grilování či holčičí posezení, kde společně proberete vše od A do Z. Určitě každému z vás se stalo, že se nevinné kamarádské posezení protáhlo do pozdních nebo dokonce ranních hodin a následný ranní odraz v zrcadle nebyl zrovna lichotivý.  Cítíte se unaveně a kruhy pod očima křičí po odpočinku. Radu, jak se vrátit v čase a jít dříve do postele bohužel nemáme, ale s kruhy pod očima a nejen jimi vám rádi pomůžeme. Řešení je TimeWise® Age Minimize 3D Oční krém.

Nejenže TimeWise® Age Minimize 3D Oční krém potlačuje známky únavy včetně tmavých kruhů pod očima, ale také zabraňuje stárnutí a výskytu jemných linek a vrásek kolem očí. Pleť je pevnější, hydratovaná a oblast okolo očí krásně rozjasněná. Tento oční krém si hravě poradí se známkami únavy a další plus - vaše pleť dostane mladistvý vzhled!

Pokud vás letní párty s přáteli nelákají, naopak večery trávíte se svými dětmi, které se ne a ne unavit, i pro vás máme jednoduché řešení, jak probudit unavené oči a získat vypnutý vzhled. TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regenerační oční krém omezuje vrásčitost, pomáhá zlepšovat otoky pod očima a zmírňuje výskyt tmavých kruhů. Obsahuje rostlinné kmenové buňky, které zajišťují pevnost pleti, biomimetický peptid podporující procesy pro hojení pleti a na závěr látku zvyšující produkci kyseliny hyaluronové, která napomáhá k mladistvé pleti a vypnutí.
Nebojte, i muži mívají unavené oči a projevují se u nich známky stárnutí, nejste v tom sami! Takže tady jeden tip, jak na minimalizaci vrásek a unavené oční okolí pro vaše drahé polovičky. MKMen® Oční krém pro muže je lehký, nemastný krém, který okamžitě hydratuje a pomáhá zpevnit oční okolí.

Zařaďte oční krém do vaší denní rutiny v péči o pleť. Vyhnete se tak nástrahám stárnutí nebo probdělé noci a mějte na paměti, že kůže okolo očí je nejtenčí kůže na celém obličeji a o to více o ni musíme pečovat.