REGENERACE PLETI S TONIKEM

Konečně! Sluníčko na obloze nám dělá společnost už delší dobu a my si tak můžeme užívat toho, co nám teplé dny přináší. Někdo se nemohl dočkat až si vychutná oblíbenou zmrzlinu venku na lavičce, další naopak až odhodí svetr a džíny nebo si užije den u bazénu a nachytá sluníčkový Vitamín D. Zkrátka každý si na teplých slunečných dnech najde to své.

I přes to, že většině lidí dělá slunce radost, u naší pleti tomu tak být nemusí. Sluneční záření způsobuje předčasné stárnutí pokožky – vysušená kůže, vrásky, pigmentace… Proto je třeba se o naši pleť starat, abychom tak předešly zmíněným problémům. Kromě krému s ochranným faktorem, který je v tomto počasí samozřejmostí se naším druhým nejlepším kamarádem v péči o pleť stává TimeWise® Hydratační regenerační tonikum.

Díky TimeWise® Hydratačnímu regeneračnímu toniku bude vaše pleť hydratovaná, na dotek jemná a obohacena o kapky účinných složek bojujících proti stárnutí pleti. Tonikum obsahuje Vitamín B3, který minimalizuje účinky poškození UV záření. Hyaluronát sodný pomáhá zadržet vlhkost. Vaše pokožka ji tak může efektivněji využít. V neposlední řadě obsahuje přírodní antioxidanty – Myrtu obecnou a výtažek ze semen čočky, které také zabraňují stárnutí. 

Tak hurá na slunce, načerpat novou energii a nezapomeňte na TimeWise® Hydratační regenerační tonikum, díky kterému vám bude stále 20!