Dodejte své pravidelné péči o pleť nový sonický impulsSonická technologie a nová kartáčková hlavice na čištění obličeje skvěle vyčistí pleť a dokonale ji připraví na následující krok péče o pleť.  K dispozici je i nové příslušenství - masážní hlavice na obličej, kterou si můžete zakoupit samostatně. Masážní hlavice zpomaluje projevy stárnutí a podporuje vstřebávání séra. Skinvigorate Sonic™ Systém péče o pleť: maximální zážitek v oblasti péče o pleť.    

Přístroj ve službách krásy

Podívejte se na náš nový Skinvigorate Sonic™ Čisticí kartáček na obličej! Zjistěte, jak může tento přístroj rozmazlovat vaši pleť a jak si díky němu můžete dopřát dokonalý wellness zážitek.   

60 vteřin pro dokonalejší sonické čištění

Individuální režim, stabilní výsledky.

Skinvigorate Sonic™ Čisticí kartáček na obličej díky sonické technologii a třem rychlostním nastavením odstraní pětkrát více nečistot, kožního mazu, usazenin, make-upu a prachových částic než pouhé ruční čištění.  Skvělý přístroj, který budou milovat i muži! Tento systém jeho pleť rychle a snadno vyčistí, zregeneruje a dodá jí svěží vzhled.   Obohaťte svou péči o pleť o blahodárné účinky obličejové masáže.  

Pokračujte ve svých příjemných zážitcích se Skinvigorate Sonic™ a kupte si masážní hlavici na obličej. Během dvou minut zvládne více než 24 000 sonických mikromasážních pohybů a aktivně tak bojuje proti vráskám.  Obličej a krk se zpevní, sjednotí se jejich barevný tón, jemné linky jsou vyhlazeny a pleť vypadá mladší a zářivější.  


Vyčistěte svoji pleť a připravte ji na následující krok ve vašem režimu péče. Určitě k tomu budete potřebovat

Masážní hlavice na obličej napomáhá lepšímu vstřebávání séra. Vyzkoušejte ji v kombinaci s těmito účinným přípravky: