TimeWise® Aktivátor s vitaminem C

Podívejte se na skutečné výsledky! 

Vaše denní sérum už vaší pleti dodává látky, které zlepšují její vzhled podle vašich potřeb, ale co kdybyste mohla jeho účinky ještě více posílit pomocí čistého vitamínu C? Vyzkoušejte TimeWise® Aktivátor s vitaminem C. Za pouhé dva týdny* bylo prokázáno, že:

• Pleť má na pohled jednotnější tón.
• Je více rozzářená.
• Jemné i hlubší vrásky byly zredukovány.

Novinka v kosmetickém průmyslu!
Pokud je čistý vitamín C vystaven působení vzduchu, světla nebo vody, v průběhu času degraduje a ztrácí sílu.  Nyní je tento problém vyřešen díky průlomové technologii, která udrží čistý vitamín C stabilní, dokud s každým použitím neuvolníte jeho sílu. Jakmile se vám čtvereček na dlani rozpustí, stane se z něj svěží a účinný elixír z čistého vitaminu C, který z vašeho séra udělá mnohonásobně účinnější zbraň v boji proti stárnutí. Svěží poprvé. Svěží pokaždé. Poprvé na trhu a výhradně u Mary Kay.   
 

Proměňte své sérum v super sílu s čistým vitamínem C!

Když zkombinujete své oblíbené sérum od Mary Kay s NOVÝM TimeWise® Aktivátorem s vitaminem C, změní se v mnohonásobně účinnější zbraň v boji proti stárnutí. Kombinujte sérum s TimeWise® Aktivátorem s vitaminem C podle vašich potřeb:

Účinky jsou postupem času výraznější!

Čím déle budete aktivátor používat, tím více výhod získáte.  Po čtyřech týdnech bude vaše pleť  jasnější a zredukují se vějířkovité vrásky kolem očí, jak můžete vidět na níže uvedených obrázcích.**