3 tipy, které nedodržujeme v péči o pleťKaždou zimu slýcháváme, že je třeba se o pleť v tomto mrazivém ročním období starat pečlivěji než po zbytek roku. Naše pleť se musí vyrovnávat hned s několika nástrahami. Mráz a vítr pleť vysušují. Přechod z vyhřátého do studeného prostředí způsobuje její vyčerpání, díky kterému dochází ke ztrátě elasticity a rychlému stárnutí. Pleť tak během zimních dnů působí suchá a bez života.

Přiznejme si, že péče o pleť bude teď na nějakou dobu náročnější, ale určitě se vyplatí! Vaše snaha se vám vrátí v podobě hydratované a zářící pleti.

Tady je pár rad a doporučení, kterými se můžete řídit.

1. Každá pleť, ať už suchá, nebo mastná, potřebuje být hydratovaná.

V tomto případě je dobré sáhnout po krémech, které obsahují glycerin, mořské řasy či aloe vera.

Máte pleť spíše suchou až normální? Vašim pomocníkem se stane Intenzivní hydratační krém. Po použití zanechá pleť neuvěřitelně hebkou a hladkou. Navíc hydratuje pleť po dobu 10 hodin a vytváří ochranu proti ztrátě vlhkosti. 

Pro smíšenou a mastnou pleť máme také pomocníka v podobě Nemastného hydratačního gelu. Gel je lehký, rychle se vstřebává a zanechává pleť svěží a hydratovanou po dobu 10 hodin.

Naneste Intenzivní hydratační krém nebo Nemastný hydratační gel jako další vrstvu na váš obvyklý krém a zakončete tak svou denní rutinu dávkou hydratace.

2. Nejen pleť je v zimní období třeba hydratovat. Nezapomínejme na zbytek těla.

Dva problémy, jedno řešení. TimeWise Body™ Targeted - Action® Tonizující tělové mléko pomáhá zpevňovat a napínat pokožku a zároveň ji hydratuje po dobu 24 hodin. Používejte dvakrát denně a vaše pokožka bude jemná na dotek a na pohled mladistvější.

Vyskytují se vašem těle vysušená místa? Potom pro vás máme ideální řešení. Extra zvláčňující noční krém, který je zachráncem pro vysušené partie těla jako lokty, ruce a chodidla. Pomáhá udržet přirozenou vlhkost, hydratuje a navíc skvěle voní.

3. Hodně pijte

Ano, i pitný režim má na naši pleť a tělo vliv. V chladném počasí můžeme pociťovat menší pocit žízně, a tím pádem nedoplňujeme tekutiny v takovém množství, v jakém bychom měli. Nezapomínejte proto dostatečně pít. Dejte si vodu nebo teplý čaj na zahřátí.

Teď už víte jak na zářivou a hydratovanou pleť v období zimy. Nedovolte, aby vaše pleť ztratila zdraví vzhled a buďte i v tomto nevlídném počasí za hvězdu.