• Základní pravidla
  • Odstíny podle barvy očí
  • Experimentování s barvami

Objevte dokonalé oční stíny: Základní pravidla

Důležitou roli hraje barva očí a správný odstín stínů. Podívejte se, jaký účinek na vás mohou různé odstíny očních stínů mít.

Zvýrazněte své oči


Čtyři nové způsoby, jak nosit oční stíny

Zkoušení nových očních stínů je opravdu snadné! Zde je několik skvělých způsobů, jak se cítit sebejistě, když zkoušíte něco nového.

1. Jako souvislou vrstvu

Oční stíny zlehka nanášejte od linie řas k nadočnicovému oblouku. Použijte štěteček na oční stíny. Rozetřete malé množství na oční víčko, začněte uprostřed a roztírejte tahy tam a zpět. Pro zvýšení barevné intenzity přidejte další vrstvu.

Learn how to create a wash of color using the right tools.

2. Jako zvýraznění

Použijte neutrální odstín jako podklad od linie řas k nadočnicovému oblouku. Poté aplikujte nový odstín pouze na záhyb oka pomocí štětce na záhyb oka. Naneste tenkou vrstvu, počínaje od vnějšího záhybu oka směrem dovnitř. Pak rozetřete přechody obou stínů pomocí Mary Kay® Štětečku na oční stíny.

Learn how to accent eyes using eye color and the right brush.

3. Jako tužku na oči

Neutrální stín na oči naneste jako obvykle. Poté pomocí štětečku na linky naneste minerální oční stíny na horní anebo spodní linii řas a rozetřete. Můžete je nanést samotné nebo přes tužku na oči. Pro zjemnění tužky na oči můžete použít Mary Kay® Štěteček na stínování očí

Learn how to create a luxurious eye look by applying eyeliner first.

4. Jako dramatické zakončení

Nový odstín aplikujte jako kouřové líčení. Navzdory obecnému přesvědčení můžete pro dosažení kouřového líčení použít jakýkoliv odstín, ne pouze černý.  Návod na snadnou aplikaci moderního kouřového líčení naleznete zde.

Learn how to use color, not just black, to create a smoky eye.

Mohlo by se vám líbít ...