Odstraňujte odumřelé kožní buňky a hydratujte

Se sadou Saténové rty zažijí vaše rty lázeňskou péči, která pomáhá ošetřit vysušené a popraskané rty a přináší skvělý pocit hydratovaných rtů v pouhých dvou krocích. Vaše oáza čeká!

Krok 1: Odstraňujte odumřelou kůži

Uvolněte se a užijte si tento revitalizující zážitek z ošetření rtů. Cukrový peeling na rty s bambuckým máslem White Tea & Citrus odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí přírodních krystalků cukru a jemně vyhladí rty k dokonalosti.

Díky směsi s lahodným bambuckým máslem zanechává přípravek rty jemné, hladké a opečované. Tento odborně připravený peeling také obsahuje slunečnicový olej, který je bohatý na antioxidant vitamín E.

Jemně tento přípravek vmasírujte do rtů po dobu přibližně jedné minuty a bleskově se zbavíte suchých rtů. Povrch rtů se okamžitě zlepší a rty vypadají oživené.

satenove ruce

Krok 2: Hydratujte

Jakmile Cukrový peeling na rty s bambuckým máslem White Tea & Citrus provedl své kouzlo, rozmazlete své rty výživným polibkem. Balzám na rty s bambuckým máslem White Tea & Citrus je navržen tak, aby zanechával rty hedvábně jemné – do hloubky hydratované. Sledujte, jak suchost rtů v okamžiku zmizí, a to díky zklidňujícím účinkům směsi bambuckého másla a jojobového oleje.

Bambucké máslo, o kterém je známo, že je bohaté na antioxidanty - vitaminy A a E, pomáhá pokožku udržovat hydratovanou. Jojobový olej je známý tím, že je podobný tukům, které přirozeně vytváří naše tělo, a pomáhá zvlhčovat a chránit pokožku.  Jako byste tak dopřáli svým rtům dvojitou dávku hydratace. Tento hydratační balzám na rty je přesně tím, po čem vaše žíznivé rty prahnou.

satenove ruce