Krok č.1: Podklad

Naneste Mary Kay® Fixační gel pod make-up s SPF 15, který vám pomůže redukovat jemné linky a nedokonalosti a který zvýší odolnost vašeho podkladu.

Krok č.2: Příprava

Použijte Použijte Mary Kay® Houbičku na makeup pro perfektní nanesení podkladové báze – dostane se i na hůře dostupná místa.

Krok č.3: Nanesení podkladové báze

Naneste TimeWise Rozjasňující podkladovou bázi na ruku nebo na čistou rovnou plochu. Namočte do ní oválnou stranu houbičky. Poklepejte houbičkou celý obličej a užívejte si jednoduchosti a dokonalosti aplikace. Dle potřeby naneste více podkladové báze na určitá místa.

Krok č.4: Korekce nedokonalostí

Zakryjte tmavé kruhy a rozjasněte oblast pod očima nanesením Mary Kay® Korektoru pod oči. K rozetření můžete použít úzkou špičku houbičky na make-up. Houbičku můžete jakkoliv zmáčknout a zploštit, až se budete pohybovat v okolí očních koutků.
 
Poté zakryjte a zamaskujte drobné nedokonalosti, jako jsou skvrnky, tmavé kruhy a stařecké skvrny pomocí Mary Kay® Korektoru Perfecting Concealer™. Použijte aplikátor a naklepejte přípravek tam, kde je potřeba. Poté jej rozetřete pomocí úzké špičky houbičky na make-up, příp. i stranou houbičky.

Krok č.5: Pudr

Naneste štětcem Mary Kay® Transparentní sypký pudr, který současně chrání podkladovou bázi a minimalizuje nežádoucí lesk pleti po celý den. .

Krok č.6: Bronzový pudr

Vytvořte přirozený vzhled s dotekem sluncem pomocí Mary Kay® Bronzového Pudru, který se snadno aplikuje a nevytváří dojem vysušené pleti.

Mohlo by se vám líbit.