Mary Kay je společnost se srdcem

Stabilní, důvěryhodná společnost s dobrým jménem a více než stoletou tradicí. Klikněte níže, abyste zjistila více o tom, co dělá Mary Kay tak jedinečnou.

Jste připravena začít? 

Silná značka

Mary Kay Ash začala podnikat se snem inspirovat další ženy. Dnes patří Mary Kay mezi nejlepší značky světa s globálním velkoobchodním obratem přes 4 miliardy dolarů na více než 35 trzích. Přes 50 let pomáhá příležitost od Mary Kay ženám zajistit extra příjem a posílit jejich sebedůvěru.

Zjistěte o společnosti více>

Learn more about Mary Kay.
Learn more about Mary Kay product research and development.

Vynikající přípravky

Filosofie Mary Kay je jednoduchá: splníme každý slib, který jsme u daného přípravku dali. Mary Kay Inc. vynakládá miliony dolarů na
provádění více než 500 000 testů, aby se ujistila, že každý přípravek od Mary Kay® dodrží ty nejvyšší standardy.
 
Dozvědět se více > 

Měníme životy po celém světě

Možná jste slyšeli výraz ,,společenská zodpovědnost‘‘. My tomu ale říkáme dělat věci správně. Mary Kay se snaží dělat svět lepším, veselejším a hezčím místem pro všechny. A to je možné jen díky vaší pomoci!

Podívejte se, jakým způsobem se s námi podílíte na pomoci druhým >
Learn more about Mary Kay social responsibility.
Learn more about team support with your Mary Kay business.

Globální sesterstvo

Mary Kay Ash vždy říkala: ,,Podnikáš pro sebe ale ne sama za sebe,‘‘ a to je stále pravda. Vaše kamarádky nezávislé kosmetické poradkyně, nezávislé Sales Directors i společnost jsou tu vždy pro vás, aby vás podpořili a pomohli.

Zjistěte více o týmové podpoře  >

Večírek pro vaši budoucnost

Než se rozhodnete, že je příležitost od Mary Kay pro vás to pravé, zkuste u sebe uspořádat Hodinku krásy. Snadno a bez závazků uvidíte, nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay při práci. 

Zažijte rozdíl s Mary Kay >