Přidejte se a řekněte si "Mám na to!"

Říká se, že pokud milujete to, co děláte, pak to nebudete vnímat jako práci.
Ale co kdybyste mohli milovat svou práci a zároveň si úžívat věcí, které v životě milujete - např. trávit čas se svou rodinou, cestovat, nakupovat nebo se věnovat své umělecké vášni? MÁTE NA TO!  


Jste připravena začít?


Proč Mary Kay

Není to jen o make-upu. Mary Kay je společnost se srdcem. Stabilní, důvěryhodná společnost s dobrým jménem a více než padesátiletou tradicí.


Zjistěte více o společnosti >

Začněte

Získejte svůj Uvítací balíček a ještě mnohem více. Připravili jsme pro vás několik nástrojů, které vám pomohou při organizaci a plánování vašeho podnikání. S digitálními nástroji budete mít vše vždy po ruce a pod kontrolou.

Zobrazit nástroje >
showcase
Earn Money and Rewards

Odměny

Ať už jsou to provize nebo odměny a uznání za Vaši práci, rozhodněte se sama, co je pro Vás důležité, a jděte si za tím!

Získejte to, co je pro vás důležité >

Úspěšné ženy

Příběh každé nezávislé kosmetické poradkyně je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si příběhy skutečných nezávislých poradkyň předtím než začnete svůj vlastní.

Prohlédnout příběhy >

E-Katalog

Máte na to milovat to, co děláte, když si stanovíte cíle svého úspěchu s příležitostí od Mary Kay. Přečtěte si E-Katalog a zjistěte více o všech výhodách, které nabízí podnikání s Mary Kay.  

Více zde >
Nez. Sales Director Martina Novotná Ježková

Máte otázky?

Pak mě, vaši nezávislou kosmetickou poradkyni neváhejte kontakovat.

Kontaktovat

Zarezervujte si hodinku krásy již nyní!

Hodinky krásy může začít! Využijte výhody, vyberte si datum a pozvěte své kamarádky. 

Zarezervovat nyní