Přidejte se a řekněte si "Mám na to!"

Říká se, že pokud milujete to, co děláte, pak to nebudete vnímat jako práci.
Ale co kdybyste mohli milovat svou práci a zároveň si úžívat věcí, které v životě milujete - např. trávit čas se svou rodinou, cestovat, nakupovat nebo se věnovat své umělecké vášni? MÁTE NA TO!  


Jste připravena začít?


Proč Mary Kay

Není to jen o make-upu. Mary Kay je společnost se srdcem. Stabilní, důvěryhodná společnost s dobrým jménem a více než padesátiletou tradicí.


Zjistěte více o společnosti >

Začněte

Získejte svůj Uvítací balíček a ještě mnohem více. Připravili jsme pro vás několik nástrojů, které vám pomohou při organizaci a plánování vašeho podnikání. S digitálními nástroji budete mít vše vždy po ruce a pod kontrolou.

Zobrazit nástroje >
showcase
Earn Money and Rewards

Odměny

Ať už jsou to provize nebo odměny a uznání za Vaši práci, rozhodněte se sama, co je pro Vás důležité, a jděte si za tím!

Získejte to, co je pro vás důležité >

Úspěšné ženy

Příběh každé nezávislé kosmetické poradkyně je unikátní a inspirující svým vlastním způsobem. Přečtěte si příběhy skutečných nezávislých poradkyň předtím než začnete svůj vlastní.

Prohlédnout příběhy >

E-Katalog

Máte na to milovat to, co děláte, když si stanovíte cíle svého úspěchu s příležitostí od Mary Kay. Přečtěte si E-Katalog a zjistěte více o všech výhodách, které nabízí podnikání s Mary Kay.  

Více zde >
Nez. Sales Director Martina Solarová

Máte otázky?

Pak mě, vaši nezávislou kosmetickou poradkyni neváhejte kontakovat.

Kontaktovat

Zarezervujte si hodinku krásy již nyní!

Hodinky krásy může začít! Využijte výhody, vyberte si datum a pozvěte své kamarádky. 

Zarezervovat nyní