Začněte ještě dnes!

The Mary Kay Starter Kit

Je to začátek nové kariéry. Kariéry s Mary Kay!

Naše nové nezávislé kosmetické poradkyně  v rámci registrace získají krásný Uvítací balíček, který jim ulehčí první kroky ve společnosti. 
V uvítacím balíčku najdete:

  • Dva nejprodávanější přípravky, které můžete předvést svým kamarádkám.
  • Vzorky přípravků, o které se můžete podělit s potenciálními zákaznicemi.
  • Brožury se srozumitelnými prodejními tipy.

Online a v pohybu

K dispozici vám je množství digitálních nástrojů, které vám pomohou s vaším podnikáním v online prostředí – kde vaše zákaznice tráví čas. Využít můžete Osobní webové stránky Mary Kay, vaši digitální osobní asistentku Mé zákaznice, Mary Kay InTouch® - webovou stránku vytvořenou jen pro nezávislé kosmetické poradkyně, Virtuální líčení, E-Katalogy a mnoho dalších.   

 

Mary Kay Digital Tools
Mary Kay tools and business support

Tisk, osobně a další

Jsou vám k dispozici tiskové nástroje jako je měsíčník Applause nebo různí průvodci líčením. Pro vaše zákaznice připravujeme čtvrtletní vydání Knihy o kráse nebo produktové letáky. Navíc můžete získat vlastní vizitky nebo materiály pro pořádání hodinek krásy a další.   

Až budete připravená na osobní podporu, použte se ze zkušeností a nechte se inspirovat a motivovat ostatními nezávislými kosmetickými poradkyněmi a nezávislými Sales Directors pořádaných jimi samými nebo společností. 


Spojte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní ještě dnes!

Líbila by se vám taková práce?

  • Určujete si pracovní dobu.
  • Jste sama svým šéfem.
  • Využíváte svůj přirozený talent a nadšení.
Najděte si svou nez. kosmetickou poradkyni

I vy můžete milovat svou práci

V práci po vás mohou požadovat, abyste se přizpůsobila.  Při podnikání s Mary Kay, se bude vaše práce přizpůsobovat vám.