• Podnikání s Mary Kay přináší mnohem víc než jen prodej neodolatelných kosmetických produktů. Nabízí zejména podnikatelskou nezávislost, časovou flexibilitu, neomezený finanční růst i prostor pro vlastní osobní rozvoj. Je jen na vás, jestli se kariérní příležitosti chopíte jako své volnočasové záliby nebo si kariéru nezávislé kosmetické poradkyně rozběhnete naplno. Samy si plánujete svůj rozvrh a tempo, jakým se budete krůček po krůčku posouvat k úspěchu. Možností je mnoho a je jen na vás, kterou cestu si zvolíte. Přečtěte si více o tom, co nabízí podnikání s Mary Kay, anebo se spojte se svou nezávislou kosmetickou poradkyní, aby vás provedla světem Mary Kay.
 • Nechte se inspirovat českými a slovenskými nezávislými kosmetickými poradkyněmi – skvělou komunitou inspirativních žen s různými životními příběhy, které spojuje láska k produktům a k příležitosti s Mary Kay.
 

 • Produkty Mary Kay® budete jednoduše milovat! Mary Kay má v nabídce jedinečné produkty péče o pleť, které jsou určené pro různé věkové kategorie, jakož i typy pleti a její stav. Široká paleta dekorativní kosmetiky zaujme nejen běžného spotřebitele, ale i profesionála. Pojďte se s námi dozvědět víc i o produktech tělové péče, vůních či produktech z pánské kategorie.
 • Mary Kay několikrát do roka uvádí na trh novinky. Udává aktuální trendy a přináší inovace do světa krásy. Produkty Mary Kay® jsou navíc každoročně oceňované odborníky, jakož i laickou veřejností. Seznamte se s týmem našich odborníků a zjistěte víc o vývoji našich produktů.
 • Každý rok společnost Mary Kay investuje milióny dolarů do výzkumu a provede víc jak půl miliónu testů, aby se ujistila, že každá složka a přípravek splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, kvality a účinnosti. Společnost Mary Kay nepodporuje testování na zvířatech.
 • Jedním ze základních pilířů společnosti Mary Kay je hledat trvale udržitelné řešení procesů výroby a distribuce produktů jako je snižování uhlíkové stopy, zodpovědné nakládání se spotřebou vody či zdroji, které mají vliv na naše životní prostředí. Společnost Mary Kay si stejně tak důkladně vybírá i své obchodní partnery a dodavatele, jejichž podnikání je v souladu s těmito principy.

 • Podnikáním s Mary Kay získáte přístup nejen k množství kvalitních a účinných kosmetických produktů, ale i k uznání a odměnám, které si zasloužíte!
 • Všechny nezávislé kosmetické poradkyně mají možnost zapojit se do motivačních programů, díky kterým si mohou systematicky budovat svoje podnikání a získat tak extra příjem nebo jiné benefity. Zároveň máte možnost poznat komunitu skvělých lidí, vybudovat si plnohodnotné vztahy, ale i pracovat na svém osobnostním rozvoji.
 • Společnost Mary Kay má pro vás k dispozici ucelený vzdělávací systém, díky kterému získáte znalosti nejen o samotných produktech, ale prostřednictvím jednotlivých kurzů se můžete rozvíjet i v oblasti komunikace, vedení lidí či motivace. Několikrát za rok organizuje společnost Mary Kay pro  nezávislé kosmetické poradkyně školení a konference, které přináší přehled o produktových novinkách, rady z praxe ostatních úspěšných nezávislých kosmetických poradkyň a množství užitečných tipů pro vaše podnikání. Zároveň máte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přístup k jedinečnému systému online vzdělávání, který vám umožní vzdělávat se ve vámi určeném tempu a klidně z pohodlí vašeho domova.
 • Nechte se inspirovat příběhy českých a slovenských podnikatelek a zjistěte, v čem jim podnikání s Mary Kay změnilo život.

 • Zakladatelka společnosti, paní Mary Kay Ash, dala mnoha ženám vizi budoucnosti plné sebejistoty, sebedůvěry a odhodlání. S touhou obohatit životy žen a smyslem pro podnikání vybudovala Mary Kay Ash svoji vysněnou společnost, která je i dnes vzorem pro ostatní.
 • Tento jedinečný příběh úspěchu začal před téměř 60 lety, kdy Mary Kay Ash založila společnost Mary Kay Cosmetics. Dnes je Mary Kay společností s miliardovým obratem a milióny nezávislých kosmetických poradkyň po celém světě. I v dnešní době společnost pokračuje v naplňování odkazu zakladatelky Mary Kay Ash a ctí stejné hodnoty. Společnost Mary Kay inspiruje, obohacuje a motivuje ženy na jejich cestě k úspěchu.
 • Zjistěte víc o ženě, která se stala inspirací pro milióny lidí.Jak začít své podnikání s Mary Kay? Jednoduše!

Často kladené dotazy

Jak se stát nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay?

Paní Mary Kay Ash věřila, že nejlepšími nezávislými kosmetickými poradkyněmi se stávají ty ženy, které již produkty Mary Kay znají a milují je. Když se tedy setkáte s příležitostí podnikání s Mary Kay, s největší pravděpodobností to bude na Hodince krásy s Vaší nezávislou kosmetickou poradkyní, kdy máte možnost si produkty nejprve sama vyzkoušet, poznat je a zjistit, že si tyto produkty opravdu zaslouží znát každá žena.

Pokud svou nezávislou kosmetickou poradkyni ještě nemáte – využijte náš Lokátor nezávislých kosmetických poradkyň. Poté již stačí jen uzavřít Smlouvu s nezávislou kosmetickou poradkyní a začít své vlastní podnikání.

Příležitost s Mary Kay: Díky čemu vděčí takovému úspěchu?

Nezávislé kosmetické poradkyně mluví o tom, že žijí jako ve snu. Ptáte se, jak se tam také dostat? Možná už jste zaslechli, jak se baví o flexibilitě v podnikání Mary Kay a jak jim právě podnikání s Mary Kay umožnilo kvalitně trávit čas s jejich rodinami. S časem nakládají, jak samy uznají za vhodné. Rozjetá kariéra a peněžní výdělky jim dovolují vzdát se dosavadní práce. Jak je možné toho všeho dosáhnout? Pozor: Tyto ženy pracovaly velmi tvrdě, aby se dostaly tam, kde jsou dnes. Jednoduše jde o větší flexibilitu, která vytváří v Mary Kay daleko lepší příležitosti ve srovnání s typickým zaměstnáním v běžném podniku.

Mary Kay Ash byla známá jako jedna z nejtvrději pracujících lidí, které jste kdy mohli potkat. Jako zakladatelka něčeho, co sama nazývala “Pětihodinový klub”, nezačínala svůj den později než v pět ráno. Obětovala hodinu nebo dvě spánku, aby nastartovala svůj den. Mnoho nezávislých kosmetických poradkyň jde stejnou cestou a připojuje se k “Pětihodinovému klubu”, snadno tak ráno zvládnou vše potřebné dříve, než vypraví své děti do školy. Na druhou stranu, spánek pro vás může být příliš drahocenný a raději směřujete většinu svých povinností do té druhé poloviny dne. Nebo byste si radši rozvrhla schůzky podle aktivit svých dětí a pořádala kosmetická proadenství, zatímco jsou ve škole. Nebo snad upřednostňujete práci o víkendech? Možnosti v podnikání s Mary Kay jsou neomezené!

Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay jste svým vlastním pánem, každý den si sama rozhodnete, kdy začnete pracovat a kdy skončíte. Sama si plánujete svůj rozvrh a tempo, jakým se budete krůček po krůčku šplhat k úspěchu. Jestli jsou vaše cíle pouhým doplňkem k vašemu současnému s vaším povolání na plný úvazek, množství hodin věnovaných práci Mary Kay bude pravděpodobně poměrně malé. Na druhou stranu, jestliže si vyberete a přehodnotíte vaše cíle s tím, že upřednostníte Mary Kay, budete věnovat práci daleko vice času, abyste těchto cílů dosáhla.

Jde o to, že si sama vybíráte svůj osud. Vy si stanovujete správný poměr mezi rodinou a kariérou.

 
„Někdo jednou pronesl, ´práce v Mary Kay je nejlépe placenou těžkou prací na světě.´ Věřím, že my všichni máme materiální potřeby a požadavky, tak si sami určeme, jak nám podnikání v Mary Kay pomůže tyto potřeby zajistit a uspokojit!“ - Mary Kay Ash

Jak funguje přímý prodej?

Společnost Mary Kay je společností uplatňující obchodní model přímého prodeje, což znamená, že produkty Mary Kay jsou nezávislými kosmetickými poradkyněmi prodávány v osobním kontaktu prostřednictvím maloobchodního prodeje konečnému spotřebiteli. Prodej produktů je základem podnikání s Mary Kay. Paní Mary Kay Ash věřila, že by se nové nezávislé kosmetické poradkyně měly zaměřit na budování velké zákaznické základny, která je jádrem podnikání kosmetické poradkyně. 

Společnost Mary Kay je členem Asociace osobního prodeje (ČR) a Združenia priameho predaja (SR). Všichni členové těchto zájmových sdružení právnických osob distribuují produkty vysoké kvality, dodržují nejvyšší etické standardy pro přímý prodej a jsou povinni prosazovat etický kodex jako podmínku přijetí a trvalého členství.

Jak funguje kariérní žebříček Mary Kay? 

Jak už jsme zmínili výše, uzavřením Smlouvy s nezávislou kosmetickou poradkyní se stáváte samostatně výdělečně činnou osobou. Je tedy na Vás, jak tuto příležitost uchopíte. Máte možnost se věnovat pouze Vašim zákaznicím nebo se soustředit i na budování týmu.  

Chceme ženám usnadnit jejich podnikání, a proto je pro Vás připravený kariérní žebříček, který Vám umožní se stát nejen úspěšnou prodejkyní, ale i lídrem. Jako tvůrce Vašeho týmu máte možnost se v rámci kariérního žebříčku posouvat, kdy je každá nová pozice spojena s určitými požadavky, avšak i benefity (např. v podobě vzdělávání). Díky Vašemu času, úsilí a pomoci ostatním tak rostete nejen Vy, ale i Vámi budovaný tým, s čímž jsou spojené pak zmiňované benefity.

Stejně jako Vám bude k dispozici zkušenější „kolegyně“ můžete se i Vy stát „poradcem“ nových nezávislých kosmetických poradkyň, sdílet příležitost s Vašimi zákaznicemi a pomoci jim také růst.

Jaká je výše výdělku při podnikání s Mary Kay?

Je třeba si uvědomit, že Společnost Mary Kay poskytuje otevřenou příležitost, kde možnosti Vašeho výdělku závisí na různých faktorech. Je pouze na Vás, kolik času a úsilí budete investovat do Vašeho podnikání a s tím i souvisejících nákladů. Výše výdělku je tedy velmi individuální.

Společnost Mary Kay neposkytuje žádné záruky ohledně množství peněz, které můžete vydělat v rámci Vašeho podnikání. Každá z Vás má jiné cíle, jiné sny, jiné časové možnosti a záleží jen na Vás, do jaké míry tuto příležitost využijete.