V podnikání s Mary Kay se můžete samy rozhodnout, co vás motivuje, stanovit si cíle, vyrazit za jejich splněním! Od výdělku ze všeho, co prodáte, až k odměnám a oceněním, které přitom získáte. Jen vy rozhodujete, co je pro vás důležité. Jste připravena začít vydělávat ještě dnes?

Ružový Mercedes pro ty nejúspěšnější

Kandidátky na získání růžového vozu Mary Kay® zastavují dopravu od té doby, co Mary Kay odměnila v roce 1969 první z nich

Prvotřídní cestování

Úspěšné ženy podnikající s Mary Kay s námi mohou objevovat svět. Každý rok společnost nabízí luxusní zájezdy do exotických míst po celém světě, včetně destinací jako jsou Mexiko, Dominikánská republika, Mauritius ...

odmeny

Odměny za věrnost

Mary Kay Ash věřila, že stojí za to ženy zahrnovat uznáním a odměnami za věrnost, a výběr odměn je rok od roku lepší. Představte si, jak saháte do šperkovnice pro nádherný briliantový prsten nebo náušnice. Pokud si to dokážete představit, můžete je získat prostřednictvím programů odměn a uznání Mary Kay.

Uznání a vítězství

Přestože jsou výhody a odměny zajisté úžasné, nabízí příležitost s Mary Kay ještě navíc respekt a uznání. Prostřednictvím několika speciálních událostí a programů jsou nezávislé kosmetické poradkyně uznávány a oceňovány za usilovnou práci a nadšení pro dosahování cílů.

Earn recognition with your Mary Kay business.

Spojte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní ještě dnes!

Máte otázky?

Kontaktujte svou nezávislou kosmetickou poradkyni, která vám odpoví na všechny dotazy.
Najděte svou nezávisiou kosmetickou poradkyni

Přípravky, které chcete, služby, které si zasloužíte

  • Nakupujte exkluzivně prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay 
  • Zažijte osobní služby a doporučení na míru
  • Dosáhněte toho nejkrásnějšího vzhledu díky radám od své nezávislé kosmetické poradkyně
Najděte si svou nez. kosmetickou poradkyni