Začněte své podnikání s Mary Kay 

Uzavřeli jste Smlouvu s nezávislou kosmetickou poradkyní a zakoupili si Uvítací balíček – nyní můžete začít rozvíjet své podnikání s Mary Kay. 

Uvítací balíček obsahuje základní materiály, které vás seznámí se společností, s její filozofií i s produkty. Více informací, aktualit a novinek najdete na Mary Kay InTouch®, firemním intranetu, ke kterému jako nezávislá kosmetická poradkyně získáte přístup.  

Jak už samotná zakladatelka společnosti Mary Kay Ash říkala: „Podnikáte pro sebe, ale nikdy ne sama.“ S Mary Kay se máte vždy na koho obrátit, pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci.  Začátkem podnikání s Mary Kay vás provede vaše recruiterka.  Zkušenosti můžete sdílet s ostatními členkami týmu a vždy máte podporu společnosti Mary Kay. Jako nezávislá kosmetická poradkyně zároveň získáte přístup k online vzdělávací platformě Link & Learn (Klikni a vzdělávej se). Najdete zde nespočet kurzů, ale i možnost zúčastnit se školení pořádaných přímo společností Mary Kay.  

Záleží jen na vás, jaký bude váš příběh úspěchu, který s Mary Kay napíšete. Mary Kay je tu pro vás, aby vám poskytla maximální podporu a pomoc pro vaše podnikání.