Přichází k vám krása

  • Kosmetické přípravky Mary Kay® prodávají výhradně nezávislé kosmetické poradkyně, které nabízejí pohodlné doručení vašich objednávek domů nebo na vámi zvolenou adresu, a k tomu další služby, jako je poradenství péče o pleť přímo na míru, konzultace líčení, pomohou vám s výběrem vhodného dárku či s líčením na svatbu.
  • Vaše nezávislá kosmetická poradkyně je vám oddána, poskytuje služby, po kterých toužíte, a pomáhá vám splnit vaše potřeby v oblasti péče o pleť. Přípravky máte možnost ještě před tím, než si je zakoupíte vyzkoušet. Na všechny přípravky se totiž vztahuje 100% záruka spokojenosti.
  • S kosmetickou poradkyní Mary Kay řídíte svůj kosmetický zážitek vy. Můžete nakupovat online, po telefonu, prostřednictvím osobní schůzky nebo na poradenství péče o pleť. je to jen na vás a vašich preferencích.

Nakupujte online

  • Jakmile budete připravena provést nákup online, bude třeba navštívit lokátor nezávislých kosmetických poradkyň, abyste našli svou nezávislou kosmetickou poradkyni, nebo si v okolí vyhledali svou novou nezávislou kosmetickou poradkyni.
  • Jakmile se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní spojíte prostřednictvím její osobní webové stránky, tak si vytvořte svůj profil Má MK a poté už jen přidejte do nákupního seznamu přípravky, po kterých toužíte.
  • Na stránku se kdykoliv můžete vrátit a znovu si po přihlášení do Má MK objednat vaše oblíbené přípravky, prohlédnout si nové přípravky, podívat se na rady v oblasti péče o pleť či se inspirovat nejnovějšími trendy. Je to tak snadné!
Najděte svou kosmetickou poradkyni hned teď!