Zaměstnanci Mary Kay (Czech Republic) s.r.o. podporují nadaci DOBRÝ ANDĚL
Moc se nám líbí, že projekt dává jasnou a konkrétní zpětnou vazbu a přesně víme, komu příspěvky pomáhají, a to do poslední koruny. Přináší nám to radost z toho, že můžeme pomoci lidem v těžké životní situaci a snad jim i trochu zmírnit jejich každodenní starosti. Takových rodin je mezi námi mnoho a díky Dobrému andělovi se o nich dozvíme a můžeme pomoci. 
 
Dobří andělé Mary Kay
Zde pracují dobří andělé
Společnost Mary Kay (Czech Republic) s.r.o. finančně podpořila nadaci Dobrý Anděl


Mary Kay dlouhodobě podporuje různé charitativní projekty týkající se pomoci dětem, ženám nebo ochraně životního prostředí. V letošním roce jsme poprvé podpořili i nadaci Dobrý Anděl, zaměřující se na rodiny, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Na nadaci Dobrý Anděl oceňujeme, že rozděluje příspěvky do posledního haléře a my přesně víme, komu jsme pomohli. Náš příspěvek tentokrát poputuje ke Kubíkovi (9), který žije s maminkou Evou ve městě Toužim v Karlovarském kraji. Kubík trpí vrozeným onemocněním a maminka by ráda zakoupila rehabilitační pomůcky a dietní stravu pro syna, jelikož po lécích přibírá na váze. 

Maminka nám napsala: "Tímto bych moc ráda poděkovala Dobrým andělům za pomoc, velice si ji vážím a za tuto pomoc jsem vděčná. Nevím, jak bych tuto svou situaci zvládala. Onemocnění, kterým můj syn trpí, je pro mě psychicky náročné. Jsou dny, kdy je to s ním opravdu těžké. Jeho zdravotní stav má psychický dopad i pro něj. Mrzí ho, že nemůže s ostatními dětmi dělat běžné věci, které fyzicky nezvládá."

Jsme rádi, že můžeme pomoci a Kubovi držíme pěsti!
 
V minulosti jsme také podpořili
Letohrádek Vendula
Mary Kay také spolupracovala s Letohrádkem Vendula (řemeslná manufaktura pro lidi se zvláštními potřebami) a poskytovala mu materiální pomoc.

Český klub ohluchlých
Mary Kay spolupracovala i s Českým klubem ohluchlých a poskytovala mu finanční i materiální pomoc.

Dětský domov Frýdek-Místek
Společnost Mary Kay spolupracovala s Dětským domovem ve Frýdku - Místku a poskytovala dětem finanční i materiální pomoc.

Tatry a Asie
Mary Kay přispěla také na obnovu Tater a Unicef na neštěstí v Jihovýchodní Asii.

Chance 4 Children
V roce 2006 Mary Kay přispěla materiální pomocí na Občanské sdružení Chance for Children, které se aktivně snaží zlepšit životní podmínky dětí žijících v zařízeních náhradní výchovy v ČR i na Slovensku.

Povodně 2002
V roce 2002 Mary Kay přispěla na povodňové konto Červeného kříže. 

OS Logo
Podporujeme dobrovolníky, každoročním poděkování v podobě produktového daru 
http://www.oslogo.cz/partneri/

Acorus
Již po druhé jsme se stali partnerem pochodu „Šlapeme násilí na paty“, to ale není vše, každoročně se snažíme být hrdým partnerem každoročního benefičního koncertu.
http://www.acorus.cz/