RMZ


Každý den se po celém světě snažíme zlepšovat životy žen a jejich rodin. Prostřednictvím globálního programu Pink Changing Lives® – Růžová mění životy® podporujeme nespočet organizací, které se zaměřují na výzkum rakoviny, ochranu obětí domácího násilí, podporu žen a dívek (v oblasti vzdělávání, rozvoje apod.) a další řadu projektů, které pozitivně ovlivňují naše okolí a místní komunity. 
CSR_rtenky


Každý rok v květnu při příležitosti narozenin zakladatelky paní Mary Kay Ash uvádí společnost na trh speciální edici charitativních produktů. Z prodeje těchto produktů přispíváme určitou částku na vybranou charitativní organizaci. V České a Slovenské republice je naším hlavním charitativním partnerem Nadační fond Be Charity.

KUPTE A POMÁHEJTE >>


RŮŽOVÁ, KTERÁ MĚNÍ ŽIVOTY


Mary Kay celosvětově podporuje různé charitativní projekty, ať už na podporu týraných žen a dětí, onkologicky nemocných pacientů, na výzkum rakoviny prsu apod. Mary Kay v České republice se navíc věnuje následujícím charitativním aktivitám: 

Nadační fond Be Charity 

S Nadačním fondem Be Charity spolupracujeme od roku 2019. Společně realizujeme dětské koutky ve vybraných nemocnicích. První koutek byl otevřen v červnu 2022 ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na Klinice dětské plastické chirurgie. Finančně taktéž podporujeme nemocné či jinak znevýhodněné osoby, které jsou pod patronátem nadačního fondu. Přispěli jsme opakovaně na speciální rehabilitace vybraným dětem. 

Více o spolupráci s BeCharity se dozvíte ZDE >>

BeCharity


Dále podporujeme: 

Azylové domy 

V rámci globální iniciativy Pink Changing Lives® – Růžová mění životy® již od roku 2015 podporujeme i vybrané azylové domy v České a Slovenské republice. Spolu s nezávislými kosmetickými poradkyněmi Mary Kay klientkám připravujeme symbolicky na Den matek speciální den plný krásy. Vybrané azylové domy podporujeme nejen darováním našich produktů, ale i finančně.   


azylove domy