Život je plný dobrých věcí. Vaše pleťová kosmetika by měla být také.

Co je nového? Vlastně úplně všechno. Tuto péči o pleť jsme zjednodušili, zabalili do nového obalu a naplnili antioxidanty, abychom vám usnadnili život. Nyní může být vaše pleť krásná s pocitem vyživení a osvěžení
  • Kompaktní a pěkné v růžovém balení
  • Zdravé návyky v hektickém světě

Začali jsme s jednoduchými složkami, které zajišťují velké množství nezbytných výhod. Výtažky z výborného super ovoce - dračího ovoce - v kombinaci s aloe vera zajistí směs plnou antioxidantů v každém přípravku.

Kombinace účinných složek s nekomplikovanou, snadno použitelnou péčí o pleť vás nebude zpomalovat při vašem rušném životním stylu. Získáte příjemně jednoduchou kolekci přípravků Botanical Effects® s výtažky z dračího ovoce a aloe vera

Existuje mnoho rad pro péči o pleť, ale my jsme požádali naše odborníky, aby vám prozradili několik nejdůležitějších a základních kroků v péči o pleť, aby byla zdravá a spokojená. 

Pokud jste stále v pohybu a potřebujete svou vlastní asistentku pro péči o pleť, kontaktujte již dnes svou nezávislou kosmetickou poradkyni!

Bonusové kolo

Už jste zvládly základy péče o pleť? Vyzkoušejte tyto pokročilé techniky pro péči o pleť A+.

Držte stres na uzdě.

Pokud si najdete každý den jen pár minut na relaxaci, pomůže vám to zlepšit vaši náladu i myšlení a také to prospěje vaší pleti! Jděte ven s přáteli, párkrát se zhluboka nadechněte nebo si zazpívejte tak nahlas, jak to jen dokážete – cokoli to obnáší, abyste se cítili lépe na vašem oblíbeném místě.

Hýbejte se.

Cvičení není jen o štíhlém pase – je skutečně o celkové dobré pohodě. A pro vaši pokožku znamená cvičení přísun kyslíku, prokrvení a pot, který čistí póry. Jen po cvičení nezapomeňte všechen ten pot z pokožky smýt!

Čistěte pleťové štětce.

Pokud budete pravidelně čistit všechny vaše pleťové štětce (a když na to přijde, tak i povlaky na polštáře), zabráníte tím šíření bakterií, mikroorganizmů a běžných nečistot, které vaší pleti zrovna neprospívají.