Péče o pleť

Jak pečovat o mastnou pleť

Máte-li mastnou pleť, nejste v tom sami. Mastná pleť se vyskytuje běžně a pojí se s ní celá řada mylných představ. Stejně jako suchá pleť vyžaduje správnou péči, aby byla dobře ošetřená a chráněná. Od líčení až po péči o pleť, přečtěte si, co si o mastné pleti myslí hlavní vědecká pracovnice pro klinický výzkum a vědu společnosti Mary Kay Geetha Kalahasti.

Zjistěte více

Oteklé oči - odpovědi na otázky

Je jedno, kolik toho vypijeme, naspíme, a jak se snažíme omezovat stres, nehezké otoky a váčky pod očima nás stále čas od času sužují. Ať se snažíme sebevíc, nemůžeme se jich zbavit, proč? Čtěte dál a dozvíte se, co je jejich příčinou, a jak na ně.

Zjistěte více

Dejte sbohem suché pokožce

Suchá pokožka si nevybírá. Bez ohledu na to, jaký je váš typ pleti, může přijít okamžik, kdy budete mít pocit napětí, pleť bude podrážděná a suchá, bude se loupat a svědit. Může se jednat o důsledek vlivu prostředí, ve kterém pobýváte, ročního období nebo míry hydratace vašeho organizmu.

Zjistěte více

Objevte svůj krém na oči

Váčky pod očima, tmavé kruhy, vrásky a suchá pleť – je mnoho důvodů, proč byste měla dát svým očím trochu láskyplné péče. Pleť kolem očí je citlivá a viditelné známky stárnutí i únava, tj. časně se objevující jemné linky, otoky a tmavé kruhy, se na ní snadno projeví.

Zjistěte více

Séra pro péči o pleť

Séra jsou přípravky s tekutějším a lehčím složením, rychle se absorbují a mají na pleť konkrétní a intenzivní účinek. Lidé séra obvykle používají jako doplněk ke každodenní pravidelné péči, jež má na pleť posilující pozitivní účinek. Doporučujeme vám, abyste si vybrala sérum podle konkrétních potřeb vaší pleti.

Zjistěte více

Exfoliace pro začátečníky a pokročilé

Ať už jste nováčkem v péči o pleť, nebo máte promyšlenou pravidelnou péči, již jste pravděpodobně slyšeli mnoho mýtů a omylů o exfoliaci obličeje a těla, které by mohly pleti spíše uškodit než prospět. Proto Dr. Tiffany Carle, hlavní vědecká pracovnice pro Kožní a klinický výzkum, odpovídá na nejčastější otázky týkající se exfoliace, abyste mohli exfoliovat svou pleť správným způsobem. 

Zjistěte více

Sestavte si svůj vlastní rituál pro každodenní péči o pleť

Krásná, zářivá pleť se získá každodenním režimem. Jsou to kroky čištění a péče, které každý den provádíte jako svůj rituál, abyste ze své pokožky vytěžili maximum. Krása a lehkost režimu péče o pleť u Mary Kay se nachází v jeho přizpůsobitelných sadách, které se postarají o všechny typy pleti, její problémy a její potřeby. 

Zjistěte více

Jak na správně vyživenou a hydratovanou pokožku?

Jistě už jste slyšeli pojmy jako udržení vlhkosti či hydratace pleti. Jedná se v podstatě o stejné pojmy. Nezáleží, jaký z těchto pojmů použijete, důležitá je vaše denní rutina a produkty s ní spojené. Pomocí produktů Mary Kay® můžete pleť nejen hydratovat, ale můžete si dopřát i trochu toho času na rozmazlování, času sami pro sebe. 

Zjistěte více

Multimasking

Multimasking znamená použití různých masek pro různé oblasti obličeje současně. Zní to komplikovaně? Není tomu tak! Zde zjistíte, jak můžete uspokojit všechny potřeby své pokožky pouze jedním ošetřením, aby se jí dostalo přesně takové péče, jakou potřebuje. Objevte správné produkty, jejich kombinace a nejefektivnější využití!

Zjistěte více

Mary Kay Naturally™

Získané z přírody, certifikované pro důvěru. Představujeme naši řadu přípravků pro péči o pokožku s přísadami na přírodní bázi. Řada Mary Kay Naturally™ zahrnuje účinné a univerzální produkty, které lze úžasně integrovat do vaší každodenní péče o pleť či tělo.

Poznejte Mary Kay Naturally™

Základy péče o pleť

Co jsou vlastně základy péče o pleť? Je to jednoduché: jsou to kroky čištění a péče, které každý den provádíte, abyste ze své pokožky vytěžila maximum. Kosmetická rutina, která je dokonale přizpůsobena vašim individuálním potřebám, může mimo jiné pomoci účinně čelit problémům s pokožkou a vykouzlit krásnou a zářivou pleť.
Najdete zde tipy a odpovědi na časté dotazy týkající se důležitosti péče o pleť – bez ohledu na váš životní styl.
Více o základech péče o pleť

Hydrogelové polštářky pod oči

Proměňte běžný okamžik ve výjimečný díky záplavě chladivé a zklidňující hydratace. Hydrogelové polštářky pod oči v mžiku oživí unavené a vyčerpané oči. Dopřejte tedy i svým očím lásku a použijte na ně účinné a jemné přípravky.

Zjistěte více

Benefity vitaminu C a E pro pokožku

Všichni chceme pokožku, která je viditelně mladistvá a zářící. A my s tím můžeme něco udělat! Vitamin C a vitamin E jsou dva z nejsilnějších antioxidantů, které jsou k dispozici pro ochranu pokožky. Sérum, které nabízí denní dávku těchto dvou energetických partnerů, jako doplněk péče o pleť pomáhá před vnějšími stresory.

Zjistěte více

Péče o pleť když je vám 20

Dr. Shoná Burkes-Henderson, vědecká pracovnice v klinickém výzkumu radí, v jakém věku by se měly začít používat produkty péče o pleť. Pokud vám ještě není dvacet, nebo je vám šťastných dvacet a něco, přečtěte si článek o tom, proč potřebujete pravidelně pečovat o pleť a abyste věděla, jak se o svou pleť starat v každém věku!

Zjistěte více

Skinvigorate Sonic™

Obohaťte svou péči o pleť o blahodárné účinky obličejové masáže. Skinvigorate Sonic™ - přístroj ve službách krásy – zjistěte, jak může tento přístroj nejen čistit ale i rozmazlovat vaši pleť!

Zjistěte více

Glosář ingrediencí

Produkty péče o pleť Mary Kay jsou vyvíjeny pomocí inovativních technologií využívajících vysoce kvalitní přísady. V našem lexikonu přísad zjistěte vše, co potřebujete vědět o složkách péče o pleť – o tom, jak fungují, a čím jsou výhodné pro vaši pokožku.

Zjistěte více

Ochrana před sluncem

Hřejivé sluneční paprsky jsou tu! Právě teď je ten nejlepší čas na přípravky pro ochranu před sluncem. Projděte si přehled nejen ochranných, ale i zklidňujících a regeneračních přípravků, používaných po působení slunce a větru na vaši pokožku.

Seznamte se s ochranou před sluncem

Získáno z přírody, vyrobeno pro vás!

Příroda je plná zázraků, které jsou prospěšné pro pleť. Právě to bylo inspirací pro naši novou kolekci péče o pleť, Mary Kay Naturally™, jejíž součástí jsou ingredience získávané z přírody, přetvořené do vzrušujících produktů. Efektivní, multifunkční produkty jsou tím pravým krokem pro vaši každodenní péči o pleť, a současně šetrné složení je vhodné pro citlivou pleť. Přivítejte přírodní řešení pro skvěle vypadající a zdravou pleť. 

Více zde