Péče o pleť

Sestavte si svůj vlastní rituál pro každodenní péči o pleť

Krásná, zářivá pleť se získá každodenním režimem. Jsou to kroky čištění a péče, které každý den provádíte jako svůj rituál, abyste ze své pokožky vytěžili maximum. Krása a lehkost režimu péče o pleť u Mary Kay se nachází v jeho přizpůsobitelných sadách, které se postarají o všechny typy pleti, její problémy a její potřeby. 

Zjistěte více

Jak na správně vyživenou a hydratovanou pokožku?

Jistě už jste slyšeli pojmy jako udržení vlhkosti či hydratace pleti. Jedná se v podstatě o stejné pojmy. Nezáleží, jaký z těchto pojmů použijete, důležitá je vaše denní rutina a produkty s ní spojené. Pomocí produktů Mary Kay® můžete pleť nejen hydratovat, ale můžete si dopřát i trochu toho času na rozmazlování, času sami pro sebe. 

Zjistěte více

Multimasking

Multimasking znamená použití různých masek pro různé oblasti obličeje současně. Zní to komplikovaně? Není tomu tak! Zde zjistíte, jak můžete uspokojit všechny potřeby své pokožky pouze jedním ošetřením, aby se jí dostalo přesně takové péče, jakou potřebuje. Objevte správné produkty, jejich kombinace a nejefektivnější využití!

Zjistěte více

Mary Kay Naturally™

Získané z přírody, certifikované pro důvěru. Představujeme naši řadu přípravků pro péči o pokožku s přísadami na přírodní bázi. Řada Mary Kay Naturally™ zahrnuje účinné a univerzální produkty, které lze úžasně integrovat do vaší každodenní péče o pleť či tělo.

Poznejte Mary Kay Naturally™

Základy péče o pleť

Co jsou vlastně základy péče o pleť? Je to jednoduché: jsou to kroky čištění a péče, které každý den provádíte, abyste ze své pokožky vytěžila maximum. Kosmetická rutina, která je dokonale přizpůsobena vašim individuálním potřebám, může mimo jiné pomoci účinně čelit problémům s pokožkou a vykouzlit krásnou a zářivou pleť.
Najdete zde tipy a odpovědi na časté dotazy týkající se důležitosti péče o pleť – bez ohledu na váš životní styl.
Více o základech péče o pleť

Hydrogelové polštářky pod oči

Proměňte běžný okamžik ve výjimečný díky záplavě chladivé a zklidňující hydratace. Hydrogelové polštářky pod oči v mžiku oživí unavené a vyčerpané oči. Dopřejte tedy i svým očím lásku a použijte na ně účinné a jemné přípravky.

Zjistěte více

Benefity vitaminu C a E pro pokožku

Všichni chceme pokožku, která je viditelně mladistvá a zářící. A my s tím můžeme něco udělat! Vitamin C a vitamin E jsou dva z nejsilnějších antioxidantů, které jsou k dispozici pro ochranu pokožky. Sérum, které nabízí denní dávku těchto dvou energetických partnerů, jako doplněk péče o pleť pomáhá před vnějšími stresory.

Zjistěte více

Péče o pleť když je vám 20

Dr. Shoná Burkes-Henderson, vědecká pracovnice v klinickém výzkumu radí, v jakém věku by se měly začít používat produkty péče o pleť. Pokud vám ještě není dvacet, nebo je vám šťastných dvacet a něco, přečtěte si článek o tom, proč potřebujete pravidelně pečovat o pleť a abyste věděla, jak se o svou pleť starat v každém věku!

Zjistěte více

Skinvigorate Sonic™

Obohaťte svou péči o pleť o blahodárné účinky obličejové masáže. Skinvigorate Sonic™ - přístroj ve službách krásy – zjistěte, jak může tento přístroj nejen čistit ale i rozmazlovat vaši pleť!

Zjistěte více

Glosář ingrediencí

Produkty péče o pleť Mary Kay jsou vyvíjeny pomocí inovativních technologií využívajících vysoce kvalitní přísady. V našem lexikonu přísad zjistěte vše, co potřebujete vědět o složkách péče o pleť – o tom, jak fungují, a čím jsou výhodné pro vaši pokožku.

Zjistěte více

Ochrana před sluncem

Hřejivé sluneční paprsky jsou tu! Právě teď je ten nejlepší čas na přípravky pro ochranu před sluncem. Projděte si přehled nejen ochranných, ale i zklidňujících a regeneračních přípravků, používaných po působení slunce a větru na vaši pokožku.

Seznamte se s ochranou před sluncem

Vše pro krásnou nevěstu

Buďte krásná nevěsta! Nechte ve svůj velký den zazářit své pravé já prostřednictvím líčení vytvořeného vizážisty. Seznamte se s postupnými kroky, jak připravit vaši pleť již několik týdnů předem a vyberte si perfektní líčení k doladění vašeho stylu ve svatební den, aby konečný efekt byl bezchybný!

Připravit se na den s velkým D!