Zapojte oba produkty pro zdravé, lesklé tváře a zářící metalické oči.DYNAMICKÁ DUALITA  

Zamilujte se do intenzivního lesku kontrastních stínů tří různých dvojitých očních stínů. Bohatý pigment je obohacen o perlový lesk, který dodá vašemu vzhledu zářivou sílu. Jemné pudrové složení dodává hedvábný vzhled a na víčkách zanechá krémový pocit. Věděli jste, že..? Jedinečný adhezivní polymer, který je součástí těchto očních stínů přilne na víčko a umožní vám tak užívat si dech beroucí líčení o to déle. 

Tato luxusní krémová tvářenka vám dá jen to nejlepší z obou světů. Použijte matnou stranu pro tlumenou barvu, která doplní výrazné oči. Pro více glamour vzhled přidejte trochu lesku, nebo zkombinujte obě pro jedinečný vzhled. Barvu můžete nosit bez obav – složení je nemastné, nevytváří vrásky a je dlouhotrvající. Věděli jste, že..?  I když dostanete z krémové tvářenky hlavně barvu, toto duo je voděodolné a navíc zanechává sametový vzhled. 

Jak lépe sebevědomě nosit naše nové hravé produkty, než díky tipům světového beauty ambasadora Luise Casca? Navrhuje použít jeden stín jako oční linku a druhý jako jemné podbarvení víčka pro hravý a poutavý vzhled. Když přijde na Duo krémové tvářenky, zamiloval si její složení. „Fungují skvěle pro všechny, kterých líce mají tendenci ztrácet barvu.” Doporučuje produkt nejprve nanášet na prst a poté přes něj nanést pudrovou tvářenku pro delší zachování efektu.