Zapomeňte na všechno, co jste si myslela, že víte o lescích na rty. Všechny nové lesky na rty Mary Kay Unlimited™ překračují stereotyp mazlavého a lepivého lesku se třpytkami, jaké jsme znali v minulosti. Přichází nová éra super hedvábného lesku, 98 % procent žen, které se zúčastnily průzkumu, souhlasilo1, že si zamilujete, jak lehce se nanáší


Perfektní lesk, pokaždé.
Nezáleží na tom, jaký si vyberete – krémový, perleťový nebo třpytivý – u každého ze čtrnácti odstínů se vždy budete moci těšit z elegantního lesku. Rty vypadají zdravě a jsou okamžitě hydratované.

 

Nelepí, není mazlavý
Už vás nebudou zlobit vlasy lepící se na rty s čerstvě naneseným leskem. Lesk na rty Mary Kay Unlimited™ má složení, které bylo vytvořeno tak, aby bylo co nejhedvábnější a nelepilo. Už ani vítr vám neubere na sebevědomí.

Nanesení jedním tahem
Lehké snadno se nanášející složení aplikujte jedním tahem díky anatomicky tvarovanému aplikátoru, na kterém ulpívá přesně takové množství lesku, jaké je třeba.

 

Vyberte si svůj oblíbený typDlouhotrvající barva a čistý lesk budou jen vaše, stačí si vybrat ze tří různých typů. Ať již dáváte přednost lesklému, perleťovému nebo třpytivému líčení rtů, vybírejte z odstínů lichotících každému tónu pleti.