Zastavte rychlost viditelného stárnutí pleti již za 2 týdny1 a získejte pleť, kterou budete díky vylepšené TimeWise® Zázračné sadě milovat rok za rokem. Ve třech snadných krocích ráno a večer všechny přípravky — čisticí krém/gel a antioxidační hydratační krém plus jasně rozlišený denní a noční produkt – budou jedinečně prospívat vaší pleti a pomohou jí stárnout přirozeně – nikoli předčasně.

tmws_1
Méně viditelných jemných
linek a vrásek

Růžová ikona znázorňující zvýšenou pevnost pokožky
Zvýšená pevnost

Růžová ikona znázorňující lepší rozjasněnost pleti
Větší rozjasněnost

Růžová ikona znázorňující zlepšenou hydrataci pleti
Zvýšená hydratace

Růžová ikona znázorňující zlepšenou strukturu pleti
Hladká a jemná pleť

Růžová ikona znázorňující lepší celkový vzhled pleti
Lepší celkový vzhled

SKUTEČNĚ vynikající VÝSLEDKY

Nejsou to jenom slova. Po 12 týdnech1 začaly ženy pozorovat krásnější pleť!

98 % uživatelek potvrzuje 51% zvýšení pevnosti pleti

98 % uživatelek hlásí 37% zlepšení vzhledu jemných linek

76 % uživatelek potvrzuje 20% zlepšení vzhledu vrásek

Obrázky před a potom (z 1. dne a 12. týdne) ukazující průměrné zlepšení pleti na čele a spánku po použití TimeWise zázračné sadyObrázky před a potom (z 1. dne a 12. týdne) ukazující průměrné zlepšení pleti na čele a tvářích po použití TimeWise zázračné sady

Čelte sebejistě každému dni díky ochraně proti stresorům z vnějšího prostředí

Čelte sebejistě každému dni díky ochraně proti stresorům z vnějšího prostředí

Kvůli environmentálním stresorům se vystavení volným radikálům, které poškozují pokožku, zvýšilo, a proto je ochrana pokožky důležitější než kdy dříve. Vše od UV paprsků, modrého světla a znečištění až po nedostatek spánku, stres, cigaretový kouř a stravu – to vše může urychlit viditelné stárnutí pleti. Věděli jste, že pouze 20 % většiny viditelných projevů stárnutí pleti pochází z přirozeného procesu stárnutí? A zbytek? Proti nim se můžete chránit.

Použití TimeWise® Zázračné sady s 3D komplexem s SPF dvakrát denně vás ochrání před volnými radikály poškozujícími pokožku, abyste mohli sebejistě čelit každému dni s vědomím, že vaše pokožka dostává podporu, kterou potřebuje, a to ve dne i v noci. 

 
4 ověřené přípravky používající 1 patentovaný komplex

4 ověřené přípravky používající 1 patentovaný komplex

Hluboké znalosti našich vědců o tom, co způsobuje předčasné stárnutí pleti, je vedly k identifikaci správné kombinace složek, které pomáhají pleti vypadat co nejlépe rok za rokem. 

Vědecky ověřený, patentovaný 3D komplex zahrnuje zapouzdřený resveratrol, vitamin B3 a peptid proti stárnutí a poskytuje tak každému produktu z TimeWise® Zázračné sady tři kritické dimenze pro podporu pokožky: antioxidanty, rozjasnění a kolagen. Tyto tři kritické dimenze jsou první obrannou linií – již po dvacítce – která pomáhá pleti stárnout přirozeně – nikoliv předčasně.

tmws_ANTIOXIDANTY
ANTIOXIDANTY

Antioxidanty poskytují pokročilou ochranu před volnými radikály poškozujícími pokožku. Čím více se poškození vaší pleti těmito agresory nahromadí, tím více se projevuje předčasné stárnutí. I když má vaše pokožka přirozenou obranyschopnost, každodenní život může přinést víc, než dokáže zvládnout. Proto je důležité poskytovat pleti silnou antioxidační ochranu.

tmws_ROZJASNĚNÍ
ROZJASNĚNÍ

Rozjasnění, neboli zářivost, se často zhoršuje, když je pleť nezdravá nebo poškozená slunečním zářením, které se projevuje jako tmavé skvrny. Pro posílení vzhledu jasného a rovnoměrného tónu je nutností každodenní používání SPF a důsledná péče o pleť.

tmws_KOLAGEN
KOLAGEN

Přirozený kolagen v pleti s přibývajícím věkem začíná ubývat. Počínaje dvacátým rokem života se v pokožce každý rok vytvoří přibližně o 1 % méně kolagenu - rok za rokem, navždy. Podporou přirozené tvorby kolagenu v pleti posilujete jeden z jejích stavebních kamenů, který pomáhá udržovat pleť pružnou a odolnou. 

TimeWise Noční obnovující gel a TimeWise Denní ochranná emulze SPF 30

Ochrana během dne, obnova v noci

TimeWise® Zázračná sada s 3D komplexem s SPF 
uspokojuje kritické potřeby pleti během dne a v noci funguje zcela jiným způsobem, protože obsahuje unikátně odlišné denní a noční produkty navržené tak, aby posilovaly přirozený fyziologický posun pleti od ochrany během dne k regeneraci v noci. 

A když je na některý z přípravků nanesen hydratační krém, pleť dostane DVĚ INFUZE výkonného patentovaného 3D komplexu dvakrát denně. Dostane více toho, co potřebuje, aby se zpomalilo tempo viditelného stárnutí, abyste ji milovali dnes i zítra. 

3 KROKY, DVAKRÁT DENNĚ

Čtyři základní produkty společně tvoří jednoduchou ranní a večerní rutinu se třemi kroky, aby pleť dostávala nepřetržitou ochranu a péči.

  • Postup použití RÁNO
  • Postup použití VEČER
TimeWise čisticí krém/gel 4v1

ČIŠTĚNÍ 

Jako nezbytný první krok v rámci každé rutiny péče o pleť, TimeWise® Čisticí krém/gel 4v1 s 3D komplexem čistí, osvěžuje, odstraňuje odumřelé kožní buňky, rozjasňuje a připravuje pleť na další kroky.
 
TimeWise® Antioxidační hydratační krém

HYDRATACE

Další nezbytný krok bez ohledu na typ vaší pleti, TimeWise® Antioxidační hydratační krém/gel s 3D komplexem s nemastným, rychle se vstřebávajícím složením poskytuje hydrataci po dobu 12 hodin2.
TimeWise® Ochranná denní emulze s SPF 30

OCHRANA

Jako nezbytnost při prevenci předčasného stárnutí pleti, TimeWise® Ochranná denní emulze s SPF 30 s 3D komplexem pomáhá chránit pokožku před každodenními environmentálními stresory a zmírňuje viditelné předčasné stárnutí pokožky a zároveň chrání před UVA/UVB paprsky. Obsahuje extrakt z opuncie, který pomáhá posilovat 3 ochrannou bariéru pokožky, což má velký význam pro udržení příznivých látek v pokožce a pro eliminaci nepříznivých látek.
TimeWise® Čisticí krém/gel 4v1

ČIŠTĚNÍ 

Jako obzvláště důležitý krok večer, TimeWise® Čisticí krém/gel 4v1 s 3D komplexem jemně odstraní make-up i denní stres a zahájí tak večerní rutinu při péči o pleť. 
 
TimeWise® Noční obnovující gel

OBNOVA

TimeWise® Obnovující noční gel s 3D komplexem působí přes noc a odhaluje pleť, která vypadá odpočatě a je obnovená, protože viditelné známky stárnutí pleti se zmírňují. Výtažek z heřmánku poskytuje dodatečnou antioxidační podporu a je známo, že pomáhá navozovat zklidnění3 pokožky během spánku.
Speciální perly NutriBeads® Duo při aplikaci prasknou a uvolní čerstvý resveratrol a směs vitaminových derivátů. 


TimeWise® Antioxidační hydratační krém

HYDRATACE

A večer, protože není potřebný SPF, nanášejte přípravky v pořadí od nejřidší konzistence po nejhustší, nakonec použijte TimeWise® Antioxidační hydratační krém/gel s 3D komplexem, který zajistí 12 hodin2 hydratace přes noc.

Kompletní záběr na TimeWise oční krém

Komplexní péče tím nekončí

Důležité je také věnovat zvláštní péči citlivému okolí očí. TimeWise® Oční krém s 3D komplexem je ideálním rozšířením TimeWise® Zázračné sady, protože byl speciálně navržen tak, aby řešil jedinečné potřeby očního okolí. Pomáhá zlepšit četné známky viditelného stárnutí a únavy pleti a zároveň viditelně rozjasňuje a zajišťuje hydrataci po dobu 12 hodin2. Navíc poskytuje skutečně znatelné výsledky. 

 
1 Výsledky jsou založené na jedné z osmi nezávislých klinických nebo spotřebitelských studií třetí strany, ve kterých 55 až 214 žen používalo TimeWise® Zázračnou sadu podle instrukcí.

2 Založeno na nezávislé klinické studii třetí strany, ve kterém 30 žen mělo produkt aplikován po dobu 12 hodin

Na základě testování in vitro