Sestavte si svůj vlastní rituál pro každodenní péči o pleť

Krásná, zářivá pleť se získá každodenním režimem. Jsou to kroky čištění a péče, které každý den provádíte jako svůj rituál, abyste ze své pokožky vytěžili maximum. Krása a lehkost režimu péče o pleť u Mary Kay se nachází v jeho přizpůsobitelných sadách, které se postarají o všechny typy pleti, její problémy a její potřeby. Naše jednoduchá metoda pro krásnou pleť zahrnuje pět základních kroků – od čištění po ochranu.
Objevte svůj rituál ještě dnes. Vaše pleť vám za to poděkuje!

Cítíte se nejistá? Oslovte nezávislou kosmetickou poradkyni či poradce Mary Kay (odkaz na lokátor), kteří vám pomůžou zjistit, jaký režim je vhodný právě pro vaši pleť. Od redukce známek stárnutí po viditelné rozjasňování pleti, objevování ingrediencí až po specifické výběry. Mary Kay má vše, co vaše pokožka potřebuje, aby vypadala úžasně v každém věku a stadiu života.

KROK 1: ČIŠTĚNÍ

Díky širokému výběru čisticích přípravků, spolu s doplňky pro posílení pleti a řadou textur pro každý typ pleti,
dopřejete svému obličeji skutečně čistý začátek dne i noci.

 

KROK 2: EXFOLIACE

Po vyčištění odstraňte peelingem vrstvy odumřelých kožních buněk, abyste odhalili svěží pleť, která vypadá revitalizovaně.
Pro lepší absorpci produktu používejte dvakrát nebo třikrát týdně fyzikální nebo chemický peeling.

 
KROK 3: TONIZACE

Po peelingu setřeme tonikem zbytky make-upu a přebytečnou mastnotu. Tonikum zároveň stahuje viditelné póry
a zanechává tak pokožku svěží a hebkou.
 
KROK 4: HYDRATACE

Udržujte pokožku dobře hydratovanou. Hydratační přípravky aplikujte ráno i večer a používejte dle svého typu pleti – suchá, smíšená nebo mastná.
 
KROK 5: OCHRANA

Chraňte svou pokožku před UV paprsky pomocí širokospektrální ochrany. Přílišnému vystavování se slunci je jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí. Proto aplikujte ochranné přípravky ráno jako poslední krok ve svém rituálu každodenní péče o pleť.