CO JSOU SÉRA?Séra jsou přípravky s tekutějším a lehčím složením, rychle se absorbují a mají na pleť konkrétní a intenzivní účinek. Lidé séra obvykle používají jako doplněk ke každodenní pravidelné péči, jež má na pleť posilující pozitivní účinek. Doporučujeme vám, abyste si vybrala sérum podle konkrétních potřeb vaší pleti.

STRUČNÝ PŘEHLED SÉR

TimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti
 Ideální, pokud vám dělá starosti mdlá pleť
s nejednotným tónem.

 

TimeWise® Regenerační sérum C+E
Skvělé díky mohutné dávce antioxidantů.

 

TimeWise Repair™ Volu-Firm™
Intenzivní liftingové sérum

Tento přípravek proti stárnutí pleti pomáhá povadlé pleti, která ztrácí svou jemnost.

 

ROZJASNĚNÍ A SJEDNOCENÍ TÓNU PLETI 

Díky našemu komplexu Perfectly Bright®, pro který jsme zažádali o patentovou ochranu1, se projeví zářivá stránka vaší pleti. Jeho exkluzivní složení obsahuje:
  • Výtažek z bílých fazolí, intenzivně působící složku, která významně zlepšuje zářivost pleti a celkově sjednocuje a zlepšuje tón pleti.2 
  • Výtažek z řas, který má prokazatelný vliv na bílkoviny3, jež mohou pomáhat se snižováním viditelnosti pigmentových skvrn na povrchu pleti.3 
95 % žen po 12 týdnech pozorovalo snížení viditelnosti tmavých skvrn.2 Pomozte své pleti od hyperpigmentace, pih i dřívějších poškození a obnovte její přirozený zářivý jas.

TimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti 
 

ZPEVNĚNÍ, ROZJASNĚNÍ, OCHRANA 

Braňte se oxidačnímu stresu pomocí mohutné dávky antioxidantů vměstnané do jednoho séra. Pomozte své pleti, aby díky této multifunkční kombinaci antioxidantů využila na maximum svůj potenciál.

  • Vitamin E — jeden z nejsilnějších antioxidantů, které věda zná — bojuje proti působení volných radikálů na pleť.
  • Účinek vitaminu E na pleť je podpořen vitaminem C ze tří různých zdrojů; vitamin C aktivuje účinek séra a posiluje ho. 
  • Čistý vitamin C podporuje proces přirozené obnovy pleti, výtažek z ovoce amla prokazatelně podporuje přirozenou tvorbu kolagenu4 a derivát vitaminu C je upraven tak, aby se rozpouštěl v tucích, což napomáhá jeho lepšímu vstřebávání do pokožky. 

TimeWise® Regenerační sérum C+E

LIFTING A ZPEVNĚNÍ

Získejte zpět svůj trojúhelník mládí — bradu, tváře a krk — díky komplexu Volu-Firm™ s peptidy, rostlinnými kmenovými buňkami a prvotřídními výtažky. 

Biomimetický peptid podporuje dva přirozené procesy v pleti5, které pomáhají zpevňovat ochablou pleť a redukovat vrásky, zatímco peptid podporující objem pleti pomáhá v pokožce udržovat přirozenou kyselinu hyaluronovou.5 

• Rostlinné kmenové buňky získávané z pupečníku asijského – gotu kola pomáhají udržovat přirozenou strukturu pleti. 5 

• Inovativní využití výtažků z listů galgánu a z klanopražky čínské podporuje mladistvou pevnost, pružnost a objem pleti; toto sérum se díky nim může pyšnit vědecky podloženým účinkem proti stárnutí pleti.

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Intenzivní liftingové sérum

TIPY PRO PÉČI O PLEŤ: JAK APLIKOVAT SÉRA

Řiďte se následujícími tipy, aby vám séra přinesla co největší užitek!


PROKÁZANÉ PŘÍNOSY, KTERÉ JSOU VIDĚT


Odborníci z výzkumu a vývoje značky Mary Kay studují působení našich sér na kožní buňky při testování in vitro, uskutečňují klinické studie, aby změřili zlepšení pleti, a provádějí spotřebitelské studie, při nichž zjišťují, zda uživatelky sledují či vnímají účinky, kterých chceme dosáhnout.