K pořádání Hodinky krásy se najde tolik důvodů


Na vhodném místě vhodnou dobu pro vás, můžete vyzkoušet ZDARMA přípravky Mary Kay, a k tomu individuální poradenství a make-up! Poraďte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní a uspořádejte hodinku krásy pro sebe a své přátele!

Zábava
s přáteli

Co by mohlo být lepší, než trávit čas s přáteli? Najděte si svou nezávislou kosmetickou poradkyni v lokátoru na hlavní stránce a čerpejte výhody, které toto partnerství poskytuje!

Rady, tipy
a trendy

Vyzbrojena radami od profesionálních vizážistů a nejnovější tipy, trendy, a péčí o pleť, bude vaše nezávislá kosmetická poradkyně připravena nabídnout vám své kosmetické know-how.

Být hostitelkou se vyplatí!

Pozvěte své kamarádky, užijte si spolu příjemné chvíle můžete získat 50% slevu* na přípravek Mary Kay dle svého výběru. *Při celkovém prodeji v minimální hodnotě 3000 Kč.

Zvolte si téma vaší hodinky krásy.

Vyberte čas, místo a téma vaší hodinky krásy, kterou se vy a vaši přátelé chystáte navštívit, a nezávislá kosmetická poradkyně se postará o zbytek! Podívejte se na on-line katalogu a vyberte si přípravky, které byste ráda vyzkoušela jako první. Zaregistrujte se na osobních webových stránkách vaší nezávislé kosmetické poradkyně abyste mohla objednávat přípravky online kdykoliv potřebujete!

Spojte se se svou nezávislou kosmetickou poradkyní ještě dnes!

Máte otázky?

Kontaktujte svou nezávislou kosmetickou poradkyni, která vám odpoví na všechny dotazy.

Najděte svou nezávisiou kosmetickou poradkyni

Zarezervujte si hodinku krásy již nyní!

Hodinka krásy může začít! Využijte výhody, vyberte si datum a pozvěte své kamarádky.

Zarezervovat nyní