RYAN ROGERS

Prezident společnosti 

Oblíbený citát Mary Kay:
„DOKÁŽEŠ TO.”

Jako prezident společnosti dohlíží Ryan Rogers na všechny provozní a finanční aktivity. Stojí v čele jedné z největších společností přímého prodeje v oblasti péče o pleť a dekorativní kosmetiky, která má tisíce zaměstnanců a miliony nezávislých kosmetických poradkyň na celém světě.  

Ve své předchozí funkci investičního ředitele společnosti Mary Kay Inc. byl Ryan zodpovědný za strategické řízení, finanční analýzy a přidělování zdrojů na klíčové investic.  

Ryan nastoupil do Mary Kay Inc. v roce 2000 jako finanční analytik a zastával několik pozic včetně projektového manažera, ředitele a viceprezidenta strategických iniciativ. V roce 2013 převzal funkci investičního ředitele. 

Od roku 2001 Ryan působí jako viceprezident nadace Mary Kay Ash Foundation. Tu založila jeho babička v roce 1996 se zaměřením na dvě hlavní oblasti, finanční podporu výzkumu ženské rakoviny a podpoře obětem domácího násilí. Od roku 1996 nadace Mary Kay Ash přispěla celosvětově více než 90 miliony dolarů na azylové domy pro ženy a pomoc v případech domácího násilí a také na programy výzkumu rakoviny.  

Před nástupem k Mary Kay Inc. byl Ryan partnerem PriceWaterhouseCoopers LLP v Dallasu. 

Ryan žije s manželkou Maleiah a dcerou Everlee v Dallasu. 
 

RICHARD R. ROGERS

Výkonný předseda

Oblíbený citát Mary Kay Ash:
„LIDÉ PODOŘÍ TO, CO POMÁHAJÍ VYTVOŘIT.“

Richard společně se svou matkou Mary Kay Ash v září 1963 spoluzakládal společnost Mary Kay, Inc. Působil jako generální ředitel až do roku 1965, kdy byl jmenován viceprezidentem. V roce 1968 přijal pozici prezidenta a výkonného ředitele a listopadu 1987 byl Richard jmenován předsedou představenstva. 

V roce 1992 se Richard stal předsedou představenstva Mary Kay Holding Corporation. V roce 2001 se vrátil do funkce předsedy představenstva a výkonného ředitele Mary Kay Inc. V dubnu 2006 Richard přijal funkci výkonného předsedy představenstva. 

Richard vynikal jako inovativní marketér a finančník. V roce 1968 uvedl společnost na burzu O.T.C. a následně ji v roce 1976 uvedl na newyorskou burzu cenných papírů. V roce 1985 řídil skupinu při velmi medializovaném odkupu akcií Mary Kay Cosmetics, Inc. a vrátil společnost do soukromého, rodinného vlastnictví.  

Richard Rogers je rodilý Texasan. Sloužil u amerického námořnictva a studoval na North Texas State University. Je ženatý s mezinárodně uznávanou filantropkou Nancy Rogers, se kterou má tři dospělé děti. 
 

DAVID HOLL

Předseda představenstva

Oblíbený citát Mary Kay Ash:
„NIC SE NEDĚJE, DOKUD NĚKDO NĚCO NEPRODÁ.“  

David Holl je předsedou představenstva a dohlíží na výkonný výbor společnosti. Řídí, předsedá a dohlíží na práci představenstva, hraje klíčovou roli při prosazování a dohledu nad dodržováním nejvyšších standardů správy a řízení společnosti v rámci správní rady. Zaměřuje na strategii, řízení rizik, správu a řízení, kapitál a finanční výkaznictví. David je zkušeným strategickým hráčem v oblasti financí a přímého prodeje, který důsledně podporuje otevřené vztahy a inkluzivní diskuse, které zpochybňují status quo. 

David nastoupil do společnosti Mary Kay Inc. v roce 1993 a v roce 1996 zastával funkci finančního ředitele a ekonoma firmy a v roce 2006 David přijal funkci prezidenta a výkonného ředitele. V roce 2018 byl David povýšen na předsedu představenstva a generálního ředitele.  

Pod jeho vedením tato silná kosmetická společnost expandovala na řadu nových trhů a úspěšně diverzifikovala své tržby na trzích Mary Kay po celém světě. Společnost dosáhla významného pokroku v klíčových strategických iniciativách, včetně globálního rebrandingu a globální standardizace klíčových systémů a procesů.  

Pod Davidovým vedením společnost investovala více než 100 milionů USD do nového globálního výrobního a výzkumného centra Richarda R. Rogerse v Lewisville v Texasu. 
 

SHERYL ADKINS-GREEN

Ředitelka pro styk se zákazníky

Oblíbený citát Mary Kay Ash:
„PŘEDSTAVTE SI NEVIDITELNÝ NÁPIS NA ČELE KAŽDÉHO ČLOVĚKA, KTERÝ ŘÍKÁ ‘DEJ MI POCIT DŮLEŽITOSTI.’”

Sheryl Adkins-Green, ředitelka Mary Kay pro styk se zákazníky, zajišťuje podporu milionům nezávislých kosmetických poradkyň. Jejím úkolem jsou globální strategie zajišťující plně integrovanou spolupráci se zákazníkem. Sheryl vede globální tým značky pro styk se zákazníky, který vytváří marketingové kampaně, obsah na sociálních sítích a digitální nástroje. To vše umožňuje nezávislým kosmetickým poradkyním poskytovat doporučení na míru a jedinečné služby svým zákazníkům.  

Sheryl a její tým pomáhají vyvíjet inovativní digitální řešení, která usnadňují a zpříjemňují podnikatelskou příležitost Mary Kay. Hlas zákazníka díky ní rezonuje celou společností a umožňuje spolupráci, která přináší dokonalejší služby zákazníkům. Sheryl do své funkce přenáší důležité zkušenosti ze strategického plánování, rozvoje podnikání a firemního partnerství.  

Sheryl je členkou různých občanských a profesních organizací včetně Mezinárodního fóra žen a Rady exekutivního řízení. Také se aktivně angažuje ve společnosti prostřednictvím nadace Mary Kay Ash Foundation, jejíž poslání je dvojí: nalézat léky na rakovinu postihující ženy a eliminovat násilí na ženách. 

TARA EUSTACE

Prezidentka pro Evropu

Oblíbený citát Mary Kay Ash:
„MARY KAY JE JEDINEČNÝ ŽIVOTNÍ STYL, KTERÝ VÁM POSKYTNE ŠTĚTEC, BARVY I PLÁTNO, NA KTERÉ SI MŮŽETE NAMALOVAT ŽIVOT, JAKÝ SI OPRAVDU PŘEJETE. SAMI SI VYBÍRÁTE SI SVOJE VLASTNÍ BARVY, VZOR I DESIGN. JE TO MÍSTO, KDE MŮŽETE DOSÁHNOUT VÝŠ, UVAŽOVAT VELKOLEPĚJI, RŮST ÚŽASNĚJI A PROŽÍVAT HLOUBĚJI NEŽ NA JAKÉMKOLIV MÍSTĚ NA ZEMI.“  

Jako regionální prezidentka Mary Kay pro Evropu Tara dohlíží na 19 trhů: Arménii, Bělorusko, Českou a Slovenskou republiku, Estonsko, Německo, Irsko, Kazachstán, Lotyšsko, Litvu, Moldavsko, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rusko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajinu a Velkou Británii. 

Osobně vedla nově vznikající týmy Mary Kay na Ukrajině, v Kazachstánu a v Polsku, které se staly prosperujícími trhy. V roce 2002 byla Tara povýšena na prezidentku společnosti Mary Kay pro Evropu a převzala řízení dalších zemí a následně otevírala i nové trhy. Pod vizionářským vedením Tary získala značka Mary Kay® na trhu přední postavení a stala se jednou z nejuznávanějších společností v oblasti posílení postavení žen a jejich podnikání v Evropě.  

Tara má bakalářský titul v oboru ruských studií a mezinárodních vztahů na University of Virginia. Je vdaná a je matkou dvou dětí ve školním věku.  

LUCY GILDEA, PH.D.

Ředitelka pro inovace, výzkum a produkty

Oblíbený citát Mary Kay Ash:
„ÚSPĚCH JE Z VALNÉ ČÁSTI POSTAVEN NA KLOPÝTÁNÍ VPŘED. PŘES NEZDARY KRÁČÍME K ÚSPĚCHU."

Dr. Lucy Gildea má více než 20 let zkušeností ve vývoji globálních produktů v mnoha kategoriích. Ve funkci ředitelky pro inovace, výzkum a produkty stojí v čele špičkového vědeckého výzkumu. Od svého nástupu do společnosti Mary Kay Inc. v roce 2017 pomáhá Dr. Lucy Gildea zajišťovat její pozici předního inovátora v oblasti péče o pleť v odvětví přímého prodeje a kosmetiky.  

Dr. Gildea má v globálním portfoliu více než 1 600 patentů na produkty, technologie a návrhy obalů a řídí globální výzkum a vývoj, strategii produktového portfolia a plánování výroby produktů Mary Kay a jejich další inovace v budoucnu. 

Před nástupem do společnosti Mary Kay měla za sebou Dr. Gildea vynikající 15letou kariéru u Procter & Gamble. Pracovala především v oblasti kosmetických technologií a vývoji kosmetických/pleťových produktů a zastávala také vedoucí pozice, kde řídila globální výzkumné a vývojové týmy pro upstream technologie, vývoj produktů a systémy měření ve vyvíjených kategoriích spotřebitelských produktů. Během svého působení u P & G žila Dr. Gildea v Singapuru, kde si rozšířila své zkušenosti na mezinárodních trzích.   

Žila v zahraničí, oblíbila si cestování, dobré jídlo a společný čas s rodinou, s manželem Jerrym a čtyřmi dětmi – Jackem, Seanem, Louiem a Tyem. 

Dr. Gildea získala bakalářský titul v oboru biologie na univerzitě Georgetown College v Georgetownu v Kentucky. Ve studiu pokračovala na lékařské fakultě univerzity v Cincinnati, kde získala doktorát v oboru buněčné a molekulární biologie, imunologie a infekčních chorob. Do její akademické kariéry patří také postdoktorandské výzkumné stipendium v oboru imunologie v rámci působení v dětské nemocnici v Cincinnati a na oddělení imunologie University v Cincinnati.   

NATHAN MOORE

Prezident globálních prodejů a marketingu  

Oblíbený citát Mary Kay Ash:
„LIDÉ JSOU JEDNOZNAČNĚ TO NEJCENNĚJŠÍ, CO SPOLEČNOST MÁ. JE ÚPLNĚ JEDNO, JESTLI PRODÁVÁTE AUTA NEBO KOSMETIKU. SPOLEČNOST JE JEN TAK DOBRÁ, JAKO LIDÉ, KTEŘÍ JI TVOŘÍ."

Ve funkci prezidenta globálních prodejů a marketingu odpovídá Nathan Moore za trhy Mary Kay po celém světě. Od roku 2017 úspěšně vedl Mary Kay jako regionální prezident pro Severní Ameriku. Před tím působil 13 let ve funkci ředitele právního oddělení a tajemníka společnosti. Nathan má kolem sebe talentovaný tým lídrů, včetně prezidentů regionů Asie a Tichomoří, Evropy a Latinské Ameriky. Do jeho týmu patří ředitel pro styk se zákazníky. 

V souladu s posláním společnosti OBOHACOVAT ŽIVOTY ŽEN Nathan zaměřil zdroje společnosti na podporu úspěchu nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Řídí implementaci obchodní strategie založené na datech, která umožňuje na více než 35 světových trzích poskytovat personalizované služby.  

Nathan nastoupil do společnosti Mary Kay v roce 1995 jako právník, za sedm let postoupil na pozici hlavního právníka a byl jmenován do globálního výkonného managementu. V roce 1998 byl Nathan zakládajícím členem kulturního výboru Mary Kay, který se věnuje zachování jedinečné kultury a hodnot, které stanovila naše zakladatelka Mary Kay Ash. 

S manželkou Joy oba vyrostli v oblasti Dallasu / Fort Worth, kde spolu vychovali dva syny.