říjen 2022

Aktualita

Věda na pozadí krásy

Společnost Mary Kay uvedla nové produkty z řady dermokosmetiky Clinical Solutions® Hydratační supersérum a Clinical Solutions® Supersérum proti vráskám. Jejich revoluční účinky představila Dr. Lucy Gildea, ředitelka pro inovace, výzkum a produkty Mary Kay.

Více informací:

září 2022

Aktualita

Oslavujeme 25 let na českém a slovenském trhu!

V roce 2022 Mary Kay oslavuje 25. výročí na českém a slovenském trhu. Už 25 let děláme více než jen prodej kosmetiky. Měníme životy žen a podporujeme naplnění potenciálu každé ženy. Děkujeme, že jste na této cestě s námi.

Více informací:

červenec 2022

Aktualita

Mary Kay přináší esenci léta

Oslavte léto novými barvami v líčení a intenzivním osvěžením. Přinášíme limitovanou edici přípravků přímo stvořených na léto. 

Více informací:

květen 2022

Aktualita

Růžová mění životy

Společnost Mary Kay každý rok v květnu při příležitosti narozenin zakladatelky Mary Kay Ash, uvádí na trh speciální edici CSR produktů. Z každého prodaného produktu přispívá částkou 20 kč na účet Nadačního fondu Be Charity. V roce 2022 je to Srdíčková rtěnka s aplikátorem ve tvaru srdce.

Více informací:

duben 2022

Aktualita

Přivítejte jaro svěžím pohledem

Užívejte si dlouhé slunečné dny bez obav z ranních otoků očí. Nedostatek spánku je jeden z důvodu, proč se pod očima tvoří nepěkné otoky a váčky. Nechte je zmizet až na 6 hodin díky novému Mary Kay® Očnímu krému na okamžité zmírnění otoků.

Více informací:

leden 2022

Aktualita

Na pocitu záleží

Představujeme řadu rtěnek, které dodávají pocit sebevědomí. Nové Mary Kay Vysoce hydratační rtěnky plní i ta nejnáročnější očekávání od líčení rtů až po jejich dokonalou hydrataci.

Více informací: